Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Przedwcześnie ujawniono wygląd nowego bohatera

Wszystko wskazuje na to, że przedwcześnie poznaliśmy dzisiaj pierwsze szczegóły związane z nową postacią w League of Legends.

Stało się tak za sprawą jednego z twórców używającego pseudonimu Nasteey u zrzeszonego w programie partnerskim Riotu, który w ostatnim czasie miał omyłkowo opublikować grafikę promującą jeden z jego materiałów. Na tym obrazku widzimy jak wyglądać ma nowy bohater, jakie będą jego ikony umiejętności, a do tego dowiadujemy się, że champion ten będzie nosić nazwę Yuumi.

https://cdn.discordapp.com/attachments/263528643265822720/570711459798056960/unknown.png

Wśród niektórych pewną wątpliwość budzić może wiarygodność tego przecieku, jako że powstaje pytanie skąd taki twórca miałby mieć dostęp do nowego bohatera. Otóż Riot już od jakiegoś czasu współpracuje z niektórymi twórcami pozwalając im między innymi na nagrywanie materiałów związanych z nowymi postaciami w studiu, dzięki czemu owe materiały mogą być publikowane zaraz po oficjalnym ujawnieniu bohatera (układ ten już w przeszłości doprowadził do kilku przecieków). Wiemy również, że sam wspomniany twórca miał okazję odwiedzić studio Riot Games, czym zresztą sam pochwalił się za pośrednictwem Twittera

http://twitter.com/Nasteeylol/status/1120446599929446405


Dla przypomnienia zgodnie z dotychczasowymi informacjami nowy champion ma być niestandardowym supportem pełniącym rolę zaklinaczki (przykładem tego typu postaci jest chociażby Neeko).

źródło: =https://reddit.com/r/leagueoflegends/comments/bh05oj/the_new_support_champion_yuumi_has_been_leaked/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.