Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Przedsezon rozpoczyna się 8 listopada

Przedsezon zaczyna się już za kilka dni.

Przygotujcie się na eksperymenty z nowymi, potężnymi runami, odkryjcie swój styl gry i zdobywajcie poziomy w nieskończoność. Wejdźcie na stronę przedsezonu, żeby zobaczyć, co wejdzie do gry 8 listopada.

Aktualizacja zrekonstruowanych run jest szczególnie znaczącą zmianą, a wprowadzenie jej to dopiero początek. Wciąż będziemy mieć kolejne cele do osiągnięcia, zwłaszcza dzięki waszym uwagom, na które liczymy, gdy wszyscy będą grali z nowymi runami. Poza zwykłym wyważaniem, naprawą błędów, poprawą czytelności i dopracowaniem, będziemy musieli bacznie obserwować, którzy bohaterowie nie radzą sobie za dobrze po publikacji. Zajmiemy się dodawaniem, poprawianiem i zamienianiem run, gdy odkryjemy najpilniejsze potrzeby nowego systemu.

W czasie wielu kolejnych patchów będziemy też dalej pracować nad wszystkim, czego nie skończymy przed przedsezonową aktualizacją. Będziemy musieli, na przykład, dodać wsparcie dla run kluczowych w trybie obserwatora i dodać runy do ekranu na koniec gry. Staramy się też ułatwić zarządzanie stronami z runami, dodać lepsze opcje filtracji i możliwość ukrycia domyślnych stron.

To największa zmiana rozgrywki, jaką kiedykolwiek wprowadziliśmy. Będzie ona wymagała wielu poprawek na długo po wypuszczeniu. Spodziewajcie się wielu informacji z naszej strony w nadchodzących dniach, tygodniach i miesiącach, w miarę jak będziemy przeglądać i odpowiadać na wasze opinie. Z niecierpliwością czekamy, żeby porozmawiać z wami na forach i w mediach społecznościowych. Do zobaczenia na Summoner’s Rift!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.