Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Przeciwnicy widoczni w mgle wojny

Wprowadzenie nowego patcha na serwery live League of Legends zazwyczaj wiąże się z pojawieniem się w grze wielu mniej lub bardziej uciążliwych błędów. Nie inaczej było w przypadku niedawno wprowadzonego patcha 5.11, po którym w grze zauważyć można dość nieprzyjemnego buga związanego z mgłą wojny, który znacząco może wpłynąć na losy rozgrywki.

O co jednak dokładnie chodzi? Otóż jak się okazuje w niektórych grach, w których w przynajmniej jednej z drużyn obecna jest Sivir, przeciwnicy mogą z łatwością zobaczyć ją nawet jeśli znajduje się ona w obszarze pokrytym mgłą wojny. Jak łatwo się domyślić tego typu błąd potrafi być bardzo uciążliwy dla całego teamu, która posiada tego championa w swoich szeregach, jako że w ten sposób przeciwnicy mogą czerpać informacje o poczynaniach całej drużyny. Błąd ten wydaje się być na tyle poważny, że niewykluczone iż już w najbliższym czasie wypuszczona zostanie mini aktualizacja naprawiająca tego buga a tego czasu Sivir może zostać nawet wyłączona. Wspomniany błąd został uwieczniony na materiale wideo, który znaleźć możecie poniżej:

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.