Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Przeciek zdradzający nazwy sześciu nowych skinów?

Dopiero co Riot zapowiediał nadejście czterech nowych skórek z serii Star Guardian, a już pojawiły się pierwsze doniesienia związane z tym jakich dokładnie skinów możemy spodziewać w najbliższej przyszłości.

Dokładnie rzecz ujmując według tych pogłosek trzy postacie mają otrzymać skiny kosztujące w sklepie 1350 RP ze wspomnianej serii Star Guardian i mają to być: Lulu, Janna i Poppy. Do tego wszystkiego serę tą uzupełnić ma również legendarna skórka kosztująca tradycyjnie 1820 RP, która ma przypaść Jinx. Nie są to jednak jedyne skiny o jakich mowa w tym przecieku, gdyż według niego już w najbliższej przyszłości ukazać ma się również nowy kosztujący 3250 RP ultimate skin noszący nazwę Elementalist Lux. Autor tych doniesień zdradził również jaką premierową skórkę otrzymać miałby zapowiedziany nie tak dawno nowy champion – Ivern, a dokładniej rzecz ujmując skin ten miałby nosić nazwę Candy King Ivern i kosztować 1350 RP.

Normalnie prawdziwość tego typu przecieku wydawałaby się bardzo wątpliwa, jednak jak się okazuje jego autor, już w przeszłości zamieścił kilka podobnych rewelacji, które jak się wydaje ostatecznie się sprawdziły. Poniżej znaleźć możecie listę jego poprzednich przecieków:

  • W momencie pojawienia się na rzece w Summoner’s Rift tajemniczego śmiechu ostatecznie zapowiadającego nadejście Tahm Kencha, osoba ta stwierdziła iż teaser ten ma jakiś związek z nowym trybem gry związanym z Bilgewater, który wydany zostanie wraz z reworkiem Gangplanka i Miss Fortune – jakiś czas później na serwerach live miał miejsce event związany właśnie z Bilgewater, w okolicach którego między innymi wydany został Tahm Kench, pojawił się specjalny tryb gry zmieniający mapę ARAM-a na taką związaną z Bilgewater, a GP i MF otrzymali spore zmiany.
  • Jakiś czas później zapowiedział on, że Riot pracuje nad systemem lootingu – kilka miesięcy później na serwerach live premierę miał warsztat hextech

Oczywiście nadal nie oznacza to, że również jego najnowszy przeciek okaże się prawdziwy i nadal należy zakładać, że istnieje spore prawdopodobieństwo iż tak nie jest i żaden ze wspomnianych tutaj skinów nigdy nie ujrzy światła dziennego.

źródło: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/52zbay/upcoming_skins_leaks/

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.