Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Problemy zdrowotne Haia z C9

Podczas nadchodzącego All-Star w Paryżu najlepsza amerykańska drużyna Cloud 9 będzie musiała sobie poradzić bez swojego midlaner’a (jest nim Hai “Hai” Lam). Przyczyną takiego stanu rzeczy jest spontaniczne zapadnięcie się jego płuca. Sam zawodnik jednak uspokaja, że sytuacja w żaden sposób nie zagraża jego życiu, a jedynie uniemożliwia mu lot do Paryża.

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo ani jak długo Hai będzie dochodził do pełni zdrowia (i czy choroba wpłynie w jakikolwiek sposób w przygotowania C9 do następnego splitu), ani kto właściwie wystąpi w tej drużynie na środkowej alei podczas zbliżającego się turnieju (niewykluczone, że zostanie podjęta decyzja o wystawieniu mida z którejś z siostrzanych drużyn jakimi są Cloud 9 Templar i Cloud9 Eclipse, którym to nie udało się przebrnąć przez turnieje relegacyjne w swoich regionach – w takiej sytuacji pod uwagę mogli by być brani Aaron “Bischu” Kim lub Fabian Febiven Diepstraten, jednak równie dobrze C9 może zdecydować się wziąć kompletnie innego zawodnika). Pewne jest jednak to, że znacznie zmniejsza to szanse drużyny na zwycięstwo w prestiżowej rywalizacji najlepszych drużyn z każdego regionu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.