Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Prezenty dla graczy, z którymi niedawno graliście

Wczoraj na serwerze testowym PBE pojawiły się aż dwie aktualizacje, w związku z czym post przedstawiający nowy splash art Rumble’a i Shaco, który pojawił się już na stronie nie opisał wszystkich zmian.

Zacznijmy od tego, że na PBE pojawiła się możliwość dawania prezentów graczom, których nie posiadamy na naszej liście przyjaciół pod koniec rozgrywki, w której akurat z taką osobą graliśmy. Więcej szczegółów na ten temat dostarcza nam post jednego z Rioterów – Saberprivateera zamieszczony na oficjalnym forum serwera testowego.

Witajcie,

Od dzisiaj możecie testować na PBE nowy system umożliwiający dawanie prezentów pod koniec gier. Dzięki niemu będziecie mogli obdarowywać graczy będąc w pomeczowym lobby. Od teraz będziecie mogli podziękować przyjaznemu graczowi, lub uhonorować czyjś pierwszy pentakill. A oto szczegóły tegoż systemu:

 • Nie musisz posiadać danego gracza na liście przyjaciół aby dać mu prezent.
 • Prezenty będzie można wysyłać graczom z obu drużyn.
 • W tym momencie można dawać tylko mystery skiny i mystery gifty.
 • Cena takiego podarunku będzie taka sama jak w sklepie.
 • Danie takiego prezentu będzie naliczane do dziennego limitu obdarowywania. Innymi słowy każdego dnia możecie rozdać tylko pięć prezentów.
 • System ten będzie dostępny w każdym rodzaju gry po za customami.

Drużyna odpowiedzialna za ten system liczy na wasz feedback więc proszę dajcie nam znać co o tym sądzicie.

Na serwerze testowym pojawiła się spora ilość nowych ikon powiązanych z nowymi przedmiotami wprowadzonymi w poprzednim patchu, jednak najprawdopodobniej są one zwykłymi placeholderami.Nowa aktualizacja sprawiła, że Victorious Morgana jest już gotowa do testowania. Poniżej możecie zobaczyć jak obecnie ten skin się prezentuje:

Części graczy nie spodobał się fakt, że po aktualizacji tekstur Singeda, postać ta w skórce noszącej nazwę “Surfer Singed” nie trzymała już swojej deski (była ona zamiast tego przymocowana do jego ręki). Riot zmienia to w nowym patchu dlatego skin ten prezentuje się obecnie następująco:

W nowym patchu znalazło się także miejsce dla zmian w balansie pewnych postaci:

Singed

Mega Adhesive (W) singedw
 • Jedna ze wczorajszych zmian dotycząca rozprzestrzeniania się spowalniającej strefy w momencie, gdy Singed wyrzuci swojego wroga z istniejącej już plamy została usunięta (jej wprowadzenie było zwykłym bugiem, a druga zmiana w tej umiejętności pozostała nie zmieniona).
Insanity Potion (R) singedr
 • Ilość bonusowego AP, Armora/MR, Movement Speed i Regeneracji HP/Many została zwiększona z  35/50/65  do  35/50/80

Ryze

Rune Prison (W) ryzew
 • Skalowanie z maksymalnej many zostało usunięte.
Spell Flux (E) ryzee
 • Skalowanie z maksymalnej many zostało usunięte.

Zilean

Heightened Learning (Passive) zileanp
 • Umiejętność ta od teraz będzie zwiększać ilość zdobywanego przez Zileana i pobliskich sojuszników doświadczenia o 8%, zamiast zwiększać ilość zdobywanego expa przez samego Zileana o 10%.
Lightning Rush (E) kennene
 • Z serwera testowego wycofano zmiany wprowadzone omyłko dwa patche temu.
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.