Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Poznań Computer Sport Games 2014 – Startują zapisy!

Za nieco ponad miesiąc, wszyscy najlepsi gracze Counter-Strike: Global Offensive oraz League Of Legends, przyjadą do stolicy wielkopolski, aby rywalizować podczas rozgrywek Poznań Computer Sport Games 2014! Impreza planowana jest na 31 maja – 1 czerwca br. a na lokalizację wybrano stadion klubu piłkarskiego KKS Lech Poznań. Zapisy zostały otwarte!
Zapisy potrwają 4 tygodnie, tj. do 25 maja. Później nie będzie już możliwości dołączenia, dlatego też musicie podjąć jak najszybszą decyzje. Rejestrujcie się na stronie CSGames.pl i czym prędzej opłacajcie wpisowe, bo to właśnie od tego, kiedy ostatecznie uregulujecie opłatę, zależeć będzie Wasz ewentualny udział w tegorocznej edycji Poznań Computer Sport Games.
Counter-Strike: Global Offensive 5on5 – Zapisz się!

  • 2 dni zmagań
  • 16 uczestników
  • wpisowe w wysokości 250zł (do 25 maja) lub 300zł (po 25 maja, jeśli wciąż nie będzie odpowiedniej ilości chętnych)

http://csgames.pl/csgo/408/about/
PCSG League of Legends Corsair Challenge 5on5 – Zapisz się!

  • 2 dni zmagań
  • 16 uczestników
  • wpisowe w wysokości 250zł (do 25 maja) lub 300zł (po 25 maja, jeśli wciąż nie będzie odpowiedniej ilości chętnych)

Zapisujesz się –> płacisz –> jedziesz i grasz. Kto pierwszy ten lepszy! Nie ma eliminacji!
Dla tych, którzy nie będą mieli możliwości pojawienia się w Poznaniu osobiście, organizatorzy przygotowali specjalnie na tę okazję, transmisję z rozgrywek, którą będzie można ujrzeć na kanale Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.csgames.pl 

CSGames.TV. Podczas relacji przeprowadzonych zostanie mnóstwo konkursów, w których do wygrania będą cenne nagrody rzeczowe.
Wydarzenie na facebooku – KLIK
Do zobaczenia w Poznaniu! 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.