Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Poznaliśmy datę premiery patcha 9.5

Już w nocy z 5 na 6 marca bieżącego roku na serwery live wprowadzona zostanie kolejna aktualizacja oznaczona numerem 9.5.

W związku z tym na EUNE już o 1:30 czasu polskiego wyłączone zostaną rozgrywki rankingowe, a następnie o 3:00 na czas około 3 godzin wyłączony zostanie cały serwer. W przypadku EUW tradycyjnie wszystkie wydarzenia będą miały miejsce 3 godziny później.

Aktualizacja ta przyniesie ze sobą przede wszystkim rework Kayle, ale wśród zmian z tego patcha znaleźć można sporą liczbę zmian w innych postaciach. Poniżej znaleźć możecie listę wszystkich postaci, którzy najpewniej zostaną zmienione w tej aktualizacji

Reworki Postaci

Buffy

Nerfy

Inne Zmiany

Nowe Skórki

Jeśli jesteście zainteresowani większą ilością szczegółów związanych z nowym patchem to zapraszamy was do lektury tego wpisu, w którym zawarte zostały wszystkie zmiany z PBE od momentu wydania poprzedniej aktualizacji: Patch 9.5 Patch notes/ zmiany Patcha 9.5

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.