Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Poznaliśmy datę premiery patcha 9.16

Już w nocy z 13 na 14 sierpnia bieżącego roku na serwery live wprowadzona zostanie kolejna aktualizacja oznaczona numerem 9.16.

W związku z tym na EUNE już o 1:30 czasu polskiego wyłączone zostaną rozgrywki rankingowe, a następnie o 3:00 na czas około trzech godzin wyłączony zostanie cały serwer. Na EUW tradycyjnie wszystkie wydarzenia będą miały miejsce 3 godziny później.

Nowy patch przyniesie ze sobą między innymi rework Pantheona, jednak na tym nie kończyć będą się zmiany w postaciach wprowadzone w nadchodzącej aktualizacji. Lista postaci, które najpewniej zostaną zmienione w tym patchu prezentuje się następująco:

Reworki Postaci

Buffy

Nerfy

Inne Zmiany

Nowe Skórki

Jeśli jesteście zainteresowani większą ilością szczegółów związanych z nowym patchem to zapraszamy was do lektury tego wpisu, w którym zawarte zostały wszystkie zmiany z PBE od momentu wydania poprzedniej aktualizacji: Patch 9.16 Patch notes/ zmiany Patcha 9.16

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.