Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Poznaliśmy datę premiery patcha 8.21

Już w nocy z 23 na 24 października bieżącego roku na serwery live wprowadzona zostanie kolejna aktualizacja tym razem oznaczona numerem 8.21. W związku z tym na EUNE już o 1:30 czasu polskiego wyłączone zostaną rozgrywki rankingowe, a następnie o 3:00 na czas około trzech godzin wyłączony zostanie cały serwer (na EUW jak zawsze wszystkie wydarzenia będą miały miejsce trzy godziny później).

W nowym patchu dodana zostanie przede wszystkim spora ilość nowych skórek, ale nie zabraknie w nim również zmian w balansie postaci. Listę bohaterów, którzy najpewniej zostaną zmienieni w tej aktualizacji znaleźć możecie poniżej:

Buffy

 

Nerfy

 

Nowe Skórki

 

 

Jeśli jesteście zainteresowani większą ilością szczegółów związanych z nowym patchem to zapraszamy was do lektury tego wpisu, w którym zawarte zostały wszystkie zmiany z PBE od momentu wydania poprzedniej aktualizacji: Patch 8.21 Patch notes/ zmiany Patcha 8.210

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.