Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Poznaliśmy datę premiery patcha 8.12

Już w nocy z 12 na 13 czerwca bieżącego roku na serwery live wprowadzony zostanie nowy patch oznaczony numerem 8.12. W związku z tym na EUNE już o 1:30 czasu polskiego wyłączone zostaną rozgrywki rankingowe, a o 3:00 na czas około 3 godzin wyłączony zostanie cały serwer (tradycyjnie w przypadku EUW wszystkie wydarzenia będą miały miejsca 3 godziny później).

Nowy patch przyniesie ze sobą przede wszystkim zapowiadane od jakiegoś czasu zmiany w przedmiotach dla fighterów. Wśród zmian z tego patcha znalazło się jednak sporo zmian w postaci. Listę championów, które najpewniej zostaną zmienione w tej aktualizacji znaleźć możecie poniżej:

Buffy

elise kindred leesin poppy rumble sejuani yorick

Nerfy

ezreal janna Znalezione obrazy dla zapytania kai'sa lol karma lulu orianna taliyah

Nowe Skórki

leesin rumble

Jeśli jesteście zainteresowani większą ilością szczegółów związanych z nowym patchem to zapraszamy was do lektury tego wpisu, w którym zawarte zostały wszystkie zmiany z PBE od momentu wydania poprzedniej aktualizacji: Patch 8.12 Patch notes/ zmiany Patcha 8.12

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.