Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Poznaliśmy datę premiery aktualizacji 7.11

Już w nocy z 31 maja na 1 czerwca  na serwery live wprowadzona zostanie nowa aktualizacja oznaczona numerem 7.11. W związku z tym na EUNE już o 1:30 czasu polskiego wyłączone zostaną rozgrywki rankingowe, a następnie półtora godziny później na czas około 3 godzin zdezaktywowany zostanie cały serwer (tradycyjnie w przypadku drugiego europejskiego serwera wszelkie zdarzenia będą miały miejsce 3 godziny później).

Nowy patch przyniesie ze sobą sporą liczbę rozmaitych zmian w grze, wśród których znaleźć można również dość sporą liczbę modyfikacji związanych z balansem postaci. Poniżej znaleźć możecie listę postaci, które najprawdopodobniej zostaną w jakiś sposób zmienione w najnowszej aktualizacji.

Nerfy

ahri caitlyn lucian yasuo

Buffy

mundo sion

Inne Zmiany

kindred malzahar maokai reksai renekton zac

Nowe Skórki

tryndamere

Jeśli jesteście zainteresowani większą ilością szczegółów związanych z nowym patchem to zapraszamy was do lektury tego wpisu, w którym zawarte zostały wszystkie zmiany z PBE od momentu wydania poprzedniej aktualizacji: Patch 7.11 Patch notes/ zmiany Patcha 7.11

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.