Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Postęp prac i ciekawostki

Po ankiecie w której prosiliśmy o Waszą opinię na temat funkcjonowania portalu How2Win wzięliśmy się ostro do pracy i uaktualniamy rzeczy, o które prosiliście. Jedną z głównych próśb było wprowadzenie wersji mobilnej oraz przystosowanie menu, które nie oddawało struktury strony. Obie z próśb zostały spełnione – wcześniej informowaliśmy Was o oddaniu do użytku testowej wersji strony mobilnej. Teraz zaktualizowaliśmy także menu główne (zakładka poradniki pozostaje jeszcze na ukończeniu). Jeśli macie sugestie co do nowego wyglądu menu – serdecznie zapraszamy do komentowania pod artykułem.

Dodatkowo chcieliśmy poinformować o obecnym statusie ciekawostek – dzięki Waszej pomocy udało nam się poprawić ponad 70 ciekawostek i dodać około setki nowych. Dokonując aktualizacji ciekawostek dodaliśmy także 400 własnych ciekawostek, a kolejne są w drodze (planujemy szczególnie mocno wyeksploatować ciekawostki dotyczące profesjonalnych graczy i turniejów). Jeszcze raz dziękujemy za wypełnianie ankiety i mamy nadzieję, że zmiany spełnią Wasze oczekiwania.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.