Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Poprawki nowych modeli, Kalista i nerf Fiory

Kolejna aktualizacja została wprowadzona dzisiaj na serwer testowy PBE, a więc bez zbędnego przedłużania przejdźmy teraz od razu do zmian i nowości, które zostały wprowadzone w najnowszym patchu.

Maokai

Maokai, który dopiero co zyskał na serwerze testowym nowy wygląd zdążył przejść już kilka drobnych poprawek.

Nowe tekstury

Kolejna skórka do Kog’Mawa (Sonoran Kog’Maw) otrzymała w tej aktualizacji nową wersję tekstur i oto jak prezentuje się ona po tej zmianie.

Nowa wersja tekstur klasycznego skina Riven, która została wprowadzona już jakiś czas temu otrzymała w najnowszej aktualizacji kilka drobnych poprawek , a mianowicie kolor jej włosów został odrobinę rozjaśniony, a symbol znajdujący się na jej naramienniku został zmieniony. Poniżej znaleźć możecie porównanie obu wersji (z prawej mamy starszą wersję, a z lewej nowszą), a także kilka materiałów pozwalających dokładniej przyjrzeć się klasycznej skórce Riven z najnowszymi teksturami.

Login screen Kalisty

Na PBE pojawiła się już animacja związana z nowym championem – Kalistą, która będzie wyświetlana w ekranie logowania, jednak pamiętajmy, że do pełnego obrazu nowego ekranu ładowania brakuje nam jeszcze unikalnej muzyki.

Battlecast Skarner

Wraz z wczorajszymi modyfikacjami nowego legendarnego skina dla Skarnera (Battlecast Skarner), na serwerze testowym pojawił się pewien błąd graficzny, który sprawiał że ogon tejże postaci zdawał się błyszczeć. Bug ten został szybko załatany przez Riot i oto jak ta skórka obecnie prezentuje się na serwerze testowym:

 

Kalista

Ikona Kalisty, czyli nowej postaci która wkrótce zawita na Summoner’s Rift została odrobinę zmodyfikowana w taki sposób aby czarna ramka była odrobinę bardziej widoczna. Poniżej znaleźć możecie porównanie obu wersji z czego najnowsza wersja znajduje się po lewej stronie.
W nowym patchu nie zabrakło także kilku zmian w balansie, a oto i one:

Przedmioty na Junglę (Presezon)

  • Ilość regenerowanego HP na sekundę podczas walki z potworem w jungli została zmniejszona z 12 do 10

Fiora

Blade Waltz (R) fiorar
  • Bazowa ilość obrażeń została zmniejszona z 160/330/500 do 125/255/385
  • Bonus do obrażeń zyskiwany poprzez kilkukrotne uderzanie w ten sam cel został zwiększony z 25% do 40%

Kalista

Ogólne Zmiany
  • Bazowa ilość AD została zmniejszona z 55.46 do 53.46
Rend (E)
  • Bazowa ilość obrażeń została zmniejszona z 20/35/50/65/80 do 20/30/40/50/60
  • Wartość spowolnienia została zwiększona z 20/25/30/35/40% do 25/30/35/40/45%
  • Bonus do obrażeń zyskiwany za kolejne włócznie został zmniejszony z 25/31.25/37.5/43.75/50% do 25/30/35/40/45%

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.