Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Pomóż portalowi How2Win – zostań testerem nowej funkcjonalności

Witajcie drodzy czytelnicy portalu How2Win,

dzisiaj zwracamy się do Was z nietypową prośbą, a jednocześnie świetną okazją dla Was. Już niedługo nasz portal zostanie rozszerzony o całkowicie nową funkcjonalność – ostatni okres to dla nas czas wytężonych testów i przygotowań. Wiemy, że testy w wąskim gronie redakcji nigdy nie są wystarczające, dlatego zdecydowaliśmy się poprosić Was o pomoc.

Jak możesz pomóc? Wystarczy, że dołączysz do naszej nowo utworzonej grupy na facebooku, która stanowić będzie nasze centrum komunikacji i wymiany uwag/sugestii. Tam poznasz wszelkie szczegóły dotyczące testów i będziesz mógł jako jeden z pierwszych testować tę i inne nadchodzące nowości na How2Win.

Uwaga: do grupy zostanie przyjętych jedynie 100 osób – jeśli uważasz, że swoimi testami jesteś w stanie wnieść pożyteczne informacje i uwagi, które pomogą nam odpowiednio dostosować całość, gorąco polecamy dołączenie do grupy. Szukamy aktywnych osób, aby jak najlepiej przygotować się na oficjalny start.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.