Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Polska drużyna dołącza do Reason Gaming

W barwach brytyjskiej organizacji Reason Gaming po raz kolejny zobaczymy naszych rodaków. Tym razem w szeregi RG wstępuje interesująca ekipa, która do niedawna rywalizowała pod banderą Black Ravens. Z tą ostatnią formacją drużyna rozstała się w dość nieprzyjemnej atmosferze i od tego czasu szukała sponsora.

Zespół składa się z:

  • TOP: Tobiasz “Agressivo” Ciba
  •  JUNGLE: Patryk “Kermys” Wojewódzki
  •  Artur “Arteemo” Sarnowski
  •  Krzysztof “Buntownik” Kapica
  •  Jacob “JACtroll” Skurzyński

Formacja jeszcze pod banderą Black Ravens walczyła w kwalifikacjach do letniego splitu Challenger Series, lecz już w pierwszej rundzie zmuszona była uznać wyższość Les Touristes, a spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 dla francuskiej drużyny. Należy jednak zauważyć, że brak podstawowego toplanera (ograniczenia wiekowe) z pewnością nie działał na korzyść obecnego Reason Gaming.

Ekipie nie można jednak odmówić potencjału, co udowadnia zwycięstwo z… poprzednią drużyną Reason Gaming, która obecnie rywalizuje w EU Challenger Series w barwach Overclockers UK. Właśnie między innymi ten triumf dał ex-Black Ravens awans do finałowej rundy ESL Mistrzostw Polski, gdzie zawodnicy grają pod nazwą White Dravens i właśnie mierzą się w półfinale z ATB Gaming.

W finale zmagań czeka już Kiedyś Miałem Team, w którym zobaczyć możemy rozpoznawalnych na międzynarodowej scenie Overpowa, Xayoo, a także znanych raczej tylko na krajowym podwórku Urbizorda, Mofosky’ego i Delorda.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.