Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Policjanci i złodzieje, czyli turnieje How2win w tym tygodniu

Tylko najwytrwalsi mogą usłyszeć ciche kroki, gdy noc skrywa się już pod powiekami codziennego świata. Niektórzy nazywają to skradaniem, a inni regularnym spacerem łowców skarbów. Tak wiele adrenaliny i podniety, a kalkulacja ciągle na poziomie zimnej, skomplikowanej maszyny. Tu nie ma miejsca na błędy, bo jakiekolwiek potknięcie oznacza porażkę i… długą odsiadkę. Kajdany nie są elementem biżuterii, a kominiarka nową twarzą zagubionego człowieka. To praca, codzienność i próba bycia ponad innymi. Próba udowodnienia całemu światu, że jest się najlepszym. Najlepszym rabusiem, bądź najlepszym gliną. A Ty kim jesteś?

Serdecznie zapraszamy na dwa turnieje 1v1 wzorowane na tematyce Cops&Robbers. Już w najbliższy weekend będziecie mogli opowiedzieć się za jedną ze stron i pokazać, że jesteście wyjątkowymi zawodnikami. Graczami, którzy nie tylko posiadają wyjątkowy refleks, ale również potrafią skutecznie przechytrzyć przeciwnika w wojnie nerwów.

Do wygrania w każdym turnieju będzie:
1 miejsce – PSC 20 zł + Gangplank Orange + Koszulka How2win
2 miejsce – Koszulka How2win

Rozpoczęcie rozgrywek o godzinie 15:00.
Mapa: Howling Abyss.
Limit zawodników: 64.
Zapisy na turniej sobotni rozpoczną się w piątek 28 listopada 2014.
Zapisy na turniej niedzielny rozpoczną się w sobotę 29 listopada 2014. 

Jak się zapisać?
http://www.esportcup.pl/index.php/ins

Regulamin
http://www.esportcup.pl/index.php/regulamin-serwisu/238-regulamin-esclol

Jeżeli jednak nie interesują Was starcia 1 na 1, a ciągle chcielibyście mieć szansę by wziąć udział w fajnym turnieju to zapraszamy na stronę naszych partnerów esportcup.pl. W najbliższy czwartek będziecie mogli zmierzyć się tam w turnieju Cup4FUN #9 w którym do wygrania będzie cała masa RP.
Jeżeli z kolei nie interesuje Was kompletnie rywalizowanie o nagrody to przypominamy, że najbliższy weekend to okazja na zgarnięcie podwójnych Punktów Zwycięstwa. Dzięki temu łatwiej będzie Wam uzbierać na wymarzone postacie i cieszyć się niesamowitym światem League of Legends.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.