Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Pokemon Let’s Go Pikachu i Pokemon Let’s Go Eevee oficjalnie zapowiedziane!

Studio Game Freak oficjalnie “zaskoczyło” i zaprezentowało dziś, aż 3 nowe tytuły z serii Pokemon. Pokemon Quest, który można traktować jako przedsmak nowości jakich chcą nam zaserwować, dostępny już od dzisiaj na Nintendo Switch. Kolejnym tytułem jest Pokemon Let’s Go Pikachu & Eevee o których plotki donosiły już od przeszło miesiąca, a ostatnim jest jeszcze nienazwana Gra Pokemon, która ma być pełnoprawnym RPG’iem i zaplanowana jest na rok 2019 

Pokemon Let’s Go Pikachu & Pokemon Let’s Go Eevee zostało oficjalnie zapowiedziane i… wygląda OBŁĘDNIE. Game Freak zamierza rozpocząć nową, 8 generację z przytupem, jednak pierw by wprowadzić fanów, którzy nie są jeszcze zaznajomieni ze światem Pokemon zamierza wydać pełnoprawny remake Pokemon Yellow. W grze będą dostępne pierwsze 151 pokemonów znanych z regionu Kanto, wersje Alolańskie oraz jak studio donosi “kilka pokemonów, które nie były nigdy widziane przedtem”.

 

 

Co przełomowe w Pokemonach, gra po raz pierwszy zaoferuje kooperacje dla dwóch graczy, jednak więcej informacji na ten temat zostanie udostępnionych wkrótce. Razem ze znajomym będziesz mógł zwiedzać świat gry, zbierać nowe stworki do Pokedexu czy walczyć ze spotkanymi trenerami. Główne Pokemony – Eevee’go i Pikachu będzie można dowolnie personalizować, jeśli znudzi Cię ich podstawowy wygląd. Data premiery nie jest  jeszcze dokładnie znana, lecz tytuły mają pojawić się na półkach sklepowych jeszcze w tym roku.

Wraz z Pokemon Quest, Pokemon Let’s Go Eevee i Pokemon Let’s Go Pikachu twórcy oficjalnie zapowiedzieli tytuł rozpoczynający 8 generację Pokemon, który zadebiutuje w połowie 2019 roku. Pozostaje nic tylko czekać do kolejnych informacji od Game Freak. Cieszy Was myśl, że znów wrócicie do regionu Kanto?

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.