Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Podsumowanie nadarzyńskich emocji – GG Expo

Ostatni weekend września 2016 był okresem po brzegi wypełnionym emocjami. Redakcja How2win dołożyła kolejną cegiełkę do rozwoju esportu w Polsce i zorganizowała turniej League of Legends na swoim stoisku podczas Good Game Expo w podwarszawskim Nadarzynie. Piątek był luźniejszy, wypełniony konkursami i grami z widownią, natomiast w sobotę i niedzielę scenę przejęli gracze walczący do samego końca o nagrody i chwałę. Zobaczcie, jak wyglądało nasze wydarzenie.

Rozwiń, aby zobaczyć całą grafikę

Tak wyglądało nasze stoisko w nocy z czwartku na piątek. Komputery były już ustawione, trwała instalacja LoL-a i reszty oprogramowania.

Piątek przed otwarciem. Tłum czekający, aż wybije godzina 10 i dane im będzie odwiedzić wszystkie stoiska.Rozgrywki wyświetlane były na ogromnym telebimie 3 x 5m.


Mecze rozgrywane były na laptopach Hyperbook oraz sprzęcie Ravcore, a nagrody ufundował TP-Link, za co im serdecznie dziękujemy.

W przerwie od turnieju zagrali u nas Abstrachuje

Komentarz i emocje zapewniali Paweł Cruiser Klimesz, Przemysław Denta Wojenka oraz Paweł Hayate Kuligowski

Widownia przez całe 3 dni była pełna. Niestety nie było miejsca na więcej krzesełek…

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas przez te 3 dni, oglądali mecze oraz dzielili się spostrzeżeniami. Podziękowania należą się organizatorom targów, którzy udostępnili nam miejsce oraz wspierali wiedzą oraz pomocą. Świetnie spisały się także współpracujące firmy, bez których mecze nie miałyby miejsca, a gracze wróciliby do domów z pustymi rękoma.

W naszych oczach turniej był ogromnym sukcesem i jesteśmy z niego niezmiernie zadowoleni. Niewątpliwie będziemy chętni do organizacji takich wydarzeń w przyszłości i może już niedługo znowu usłyszycie o kolejnym turnieju, w którym mamy nadzieję, również będzie dane wam wziąć udział. Do zobaczenia!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.