Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Podsumowanie Mistrzostw Bohaterów 2015. Poznaj tegorocznego zwycięzcę!

Po zaciętych bojach i wyrównanych pojedynkach nadszedł czas, aby zakończyć tegoroczne Mistrzostwa Bohaterów. Wszyscy pewnie czekacie na ujawnienie ostatecznych wyników turnieju, więc na początku przejdźmy do klasyfikacji najlepszej ósemki.

 

8. vayne Vayne

7. tristana Tristana

6. tahmkench Tahm Kench

5. gnar Gnar

4. ahri Ahri

3. jinx Jinx

2. braum Braum

1. thresh Thresh

Tak więc zgodnie z tradycją – pora głośno wykrzyknąć:

Thresh zostaje uznany za najbardziej lubianego bohatera w sezonie 2015 oraz broni zeszłoroczny tytuł Mistrza wśród bohaterów!

 

Nie pozostaje nam nic innego jak gratulować zwycięskiemu bohaterowi oraz wszystkim jego fanom! Strażnik Łańcuchów należy bez wątpienia do jednego z najlepiej zaprojektowanych czempionów League of Legends, ponieważ zdobywa on tytuł Mistrza już drugi raz z rzędu!

Na dniach pojawi się miniporadnik Thresha oraz rozbudowany artykuł poświęcony osobowości tego bohatera. Zapraszamy także do przejrzenia zeszłorocznego konkursu artystycznego, gdzie możecie znaleźć mnóstwo fantastycznych prac stworzonych przez naszych czytelników.

Za kilka dni na naszej stronie głównej pojawi się header dedykowany Threshowi. Ponadto jego miniaturka oraz umiejętności zostaną otoczone złotą ramką, dzięki czemu będziemy utrzymywać Was w pamięci, że to on jest naszym Mistrzem. Potrwa to do rozpoczęcia kolejnej edycji MB.

A teraz fragment tekstu dla osób, które – podobnie jak my – uwielbiają grasować pośród statystyk. Dokładnie przeanalizowaliśmy Wasze głosy oraz fazę finałową, dzięki czemu prezentujemy jeszcze więcej statystyk oraz odnzaczeń niż w poprzednich latach.

Statystyki Mistrzostw Bohaterów 2015

Ogólne ciekawostki dotyczące finału

  • Średnia nota, jaką uzyskał thresh Thresh wynosi 3,745, a średni wynik vayne Vayne to 3,204.
  • Dla porównania – Thresh uzyskał rok temu w ankiecie finałowej ocenę 3,994. Mistrz sprzed dwóch lat, zed Zed, w owym czasie miał notę 3,954.
  • gnar Gnar uzyskał lepszy wynik niż ahri Ahri, lecz niestety przegrał swój pojedynek w półfinale, w związku z czym zajmuje gorszą lokatę
  • Do pierwszej ósemki nie przedarli się żadni zabójcy oraz obrońcy. Udział wzięło trzech wspierających, trzech strzelców, jeden mag oraz jeden wojownik.
  • Najczęstszą wybieraną notą przy ocenianiu bohaterów finałowych była “4”, a bohaterów w fazie barażowych “3”.

Odznaczenia dla indywidualnych bohaterów

  • tristana Tristana otrzymuje tytuł „najmniej nielubianej”, ponieważ otrzymała najmniej jedynek względem liczby głosów.
  • vayne Vayne otrzymuje tytuł „najbardziej kontrowersyjnej”, ponieważ otrzymała najwięcej jedynek względem liczby głosów.
  • tristana Tristana otrzymuje tytuł “przeciętniaka“, ponieważ otrzymała najwięcej trójek względem liczby głosów.
  • braum Braum otrzymuje tytuł “najlepiej zaaklimatyzowanego“, ponieważ zajął najlepsze miejsce z bohaterów wprowadzonych po zakończeniu ubiegłorocznej edycji Mistrzostw.
  • braum Braum otrzymał najlepsze noty wśród zarejestrowanych użytkowników

 

Największe zaskoczenie Mistrzostw

 

braum Braum wszystkich zaskoczył swoją dobrą postawą. Tytuł wicemistrza już w pierwszych swoich Mistrzostwach to wspaniałe osiągnięcie. Z pewnością sporo zawojuje w przyszłej edycji turnieju.

Największe rozczarowanie Mistrzostw

 

lucian Rok temu Lucian zdołał zdobyć brązowy medal i o mały włos nie odebrał Zedowi wicemistrzostwa. Bez wątpienia zaliczył wtedy fantastyczny debiut. W tym roku był zaledwie przeciętną postacią w swojej grupie i nie wywalczył awansu nawet do ćwierćfinałów. Mamy nadzieję, że to tylko lekki spadek formy i za rok ujrzymy go w finałowej czołówce.

zed Zed to bez wątpienia czempion, który robi największe zamieszanie w Mistrzostwach. Dla wielu wielbiony bohater i faworyt do końcowego zwycięstwa, dla innych zmora i pragnienie jak najszybszego wyeliminowania. W 2013 zyskał tytuł Mistrza, w 2014 zajął drugie miejsce. W tym roku, po udanej dominacji swojej grupy, Zed niestety szybko się pożegnał z turniejem. Nie tylko odpadł już w ćwierćfinale, ale także z… Tristaną, która ledwo awansowała dzięki miejscom barażowym. Czy w przyszłej edycji Władca Cieni powróci do walki o szczytowe miejsca?

Najlepsza rola sezonu 2015

Support_iconTo wspierający najlepiej zaprezentowali się w tegorocznych Mistrzostwach Bohaterów. Nie tylko zdobyli dwa pierwsze miejsca (1. – Thresh, 2. – Braum), lecz także cała trójka kwalifikowanych postaci przedarła się do półfinałów. Kto wie – może byśmy ujrzeli trzech wspierających w pierwszej czwórce, lecz niestety w ankiecie półfinałowej Tahm Kench musiał zawalczyć z Threshem, co skazywało na porażkę jednego z nich.

Drugie miejsce w tym odznaczeniu wędruje do strzelców, gdyż aż trzech bohaterów z ich grupy dostało się do finalnych rund. #botlane #rules

Nagrody dla użytkowników

Typowania wyniki na forum

Na naszym forum odbywał się minikonkurs, w którym użytkownicy typowali końcowe wyniki Mistrzostw Bohaterów. Nagrodami była specjalna forumowa ranga oraz wspólne gry z redakcją How2Win.

Niestety, nikomu nie udało się w pełni poprawnie przewidzieć końcowe wyniki. Najlepiej spisały się dwie osoby, które zdołały dobrze wskazać aż pięć postaci. Są to Mateusz (użytkownik niezarejestrowany) oraz vene.

Początkowo mieliśmy w planach wskazać tylko jednego wygranego, jednak stwierdziliśmy, że obaj zdobędą nasze nagrody. Już wkrótce ujrzycie przy ich nickach specjalną forumową rangę oraz zobaczycie tę dwójkę podczas redakcyjnych gier razem z redaktorami How2Win.

Zwycięzców natomiast proszę o kontakt pod adres kuszlyk@how2win.pl.

Wyniki losowania PaySafe Card 50zł

Jedną z atrakcji dla czytelników jest PaySafe Card 50zł, które wylosujemy dla jednego z użytkowników, którzy zagłosowali w ankiecie finałowej. Zwycięzcą zostaje…

.

.

…użytkownik Razzamatazz! Serdecznie gratulujemy zdobycia nagrody głównej i prosimy o kontakt pod adres kuszlyk@how2win.pl w celu odebrania nagrody.

Poniżej zamieszczamy screen potwierdzający wyniki losowania.

Screen potwierdzający wyniki losowania

Rozumiemy, że finał to sprawa większej wagi, więc prezentujemy top100 osób zamiast top41. Pamiętajcie, że zostało zaprezentowanych 100 osób na 349, zatem nie wszyscy są umieszczeni na liście.

wyniki losowania 222

losowanie 333

losowanie 444

Nagrody zostaną dla wszystkich wysłane w przeciągu kilku dni. Sprawdzajcie swoją skrzynkę pocztową, w tym również folder ze spamem!

Zagadka dla czytelników

Wczoraj (11 grudnia 2015) przygotowaliśmy małą zagadkę dla czytelników, która służyła jako zapowiedź wyników Mistrzostw Bohaterów. Zapraszamy do przeczytania oraz spróbowania rozgryzienia kodu PIN (ALARM! Wykryto intruza!). Jeśli jednak komuś nie udało rozwiązać sie kodu PIN, poniżej przedstawiamy rozwiązanie. Przestrzegamy jednak – spojrzenie na wynik może zepsuć Wam zabawę z rozwiązywania zagadki. Robicie to na własną odpowiedzialność!

Spoiler! Rozwiązanie zagadki

Rozwiązaniem jest: 9526

 

Dziękujemy za udział w Mistrzostwach Bohaterów. Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas i podobnie jak my nie możecie doczekać się przyszłej edycji. Do zobaczenia w przyszłym roku! 🙂

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.