Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Podsumowanie ankiet – wiemy, jak oceniliście miniony sezon

Po krótkim podsumowaniu sezonu, w którym mogliście czynnie wziąć udział poprzez głosowanie, przyszedł czas na… podsumowanie podsumowania!

Zebraliśmy już oceny, jakie wystawiliście pracownikom Riotu za miniony sezon. Okazuje się, że mimo narzekań wielu graczy wprowadzone zmiany zostały przez was całkiem dobrze przyjęte!

Pierwszym wyborem, jakiego dokonaliście, był najlepszy bohater. Okazał się nim być nie kto inny jak… Jhin! Zdecydowanie odsadził swoich przeciwników i pełnoprawnie przypada mu korona najlepszego bohatera wydanego w roku 2016!

champs

 

 

Kolejną kwestią były przedmioty. Tu było chyba najmniej kolorowo. Co wcale nie znaczy, że było źle. Po prostu inne zmiany wypadły lepiej. Za itemy Riot dostaje od nas mocne 7/10.

items

 

 

Co ciekawe jungla nie wypadła wcale aż tak źle. Wręcz przeciwnie! Oceniacie ją jako całkiem przyzwoite miejsce na spacery! 😀

jungle

 

Przechodzimy do systemu, który przypadł do gustu prawie wszystkim! W końcu kto nie lubi być nagradzanym?

hextech

 

Ostatnią kwestią, z jaką było dane wam się zmierzyć, były Mistrzostwa. Wiadomo, że nie wszyscy gracze interesują się e-sportem. Mimo to wyniki wypadły korzystnie dla tej imprezy.

worlds

 

To by było na tyle! Co wam najbardziej utkwiło w pamięci i za czym będziecie tęsknić? Zachęcamy was do podzielenia się swoją opinią o minionym sezonie w komentarzach! 🙂

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.