Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Pocztówka z wakacji-Fanartystycznie

Dalekie podróże, nowe znajomości, piękna pogoda i czas na relaks… Właśnie tak większość z nas wyobraża sobie wakacje. Zastanawialiście się jednak kiedykolwiek jak wypoczywają  bohaterowie Ligii? Nie? Nadarzyła Wam się więc idealna okazja na zaznajomienie się z ich letnimi zwyczajami. Macie szansę na poznanie ich z zupełnie innej (lepszej?) strony. Lato z League of Legends uważam za rozpoczęte!

Pooooool Party

Zacznijmy czym prędzej od meritum- zabaw basenowych. Nasi milusińscy bawili się wyśmienicie dopóki w zasięgu ich wzroku nie pojawił się Twitch. Szczur Zarazy uznał, że kąpiel przed imprezą nie ma sensu i postanowił przyjść w wyjątkowo “nieświeżym stanie”. Swoim zachowaniem wywołał lęk wśród współbiesiadników i zniszczył balangowy klimat. Tylko Olaf wydaje się zadowolony z wizyty nieproszonego gościa…

W związku z niemiłym zapachem roznoszącym się wokół basenu nasi bohaterowie musieli przenieść się bezpośrednio nad morze. Zabawa na plaży nie miała końca! Fizz i Corki ujeżdżali swoich  morskich pupili rywalizując między sobą o to, kto dłużej utrzyma się na swoim “rumaku”. Kog Maw postanowił zniszczyć przepiękny zamek Tristany na co ta zareagowała histerycznie.Na szczęście obok była Janna, która jak na dobrego supporta przystało, postanowiła wesprzeć swoją przyjaciółkę. Reszta dziewczyn zdecydowała się na zażywanie kąpieli słonecznych i rozmawianiu o tym, jak przystojny jest Draveeeeeeeeeeen.Co tu robi Gangplank?!

Kayle nie przypadł do gustu imprezowy rozgardiasz, postanowiła  więc bawić się po swojemu. Wbiła się w przestworza wypatrując jakiegoś przystojniaka, jednak nikt nie przykuł jej uwagi. Zdecydowała się wrócić na ląd i czym prędzej pognała w stronę morza. W wodzie poczuła się wyśmienicie  i już do wieczora z niej nie wychodziła.

Zabawa trwała do samego rana! Jako DJ Sona sprawdzała się perfekcyjnie i rozkręciła balangę. Dzięki niej wszyscy przeżyli niesamowity dzień, który kiedyś jeszcze powtórzą…

Cosplay

Czymże byłyby wakacje bez wyjątkowo gorących cosplayerek? No w sumie to… niczym? Też tak myślę i dlatego przedstawię Wam paru wyjątkowych ludzi.

Draven. To na tyle w temacie.

Spójrzcie tylko na te… oczy. I… włosy! Nie uważacie, że są wyjątkowo urocze?

Śmietanka League of Legends zebrana podczas jednej imprezy. Czego chcieć więcej? O mój Boże, tu jest nawet Tibbers!

Jutjub rzondzi!!1one!

Ekhm…Yyyy…. Nie wiem co to jest, skąd się to wzięło… Po prostu obejrzyjcie ;).

Nie wiem czy wiecie, ale Pool Party w prawdziwym życiu jest znacznie ciekawsze. Dowód powyżej.

 

A Wy jak spędzacie wakacje? Odpoczywacie na plaży, siedzicie w pracy, czy może gracie 24/7? Pochwalcie się w komentarzach!

 

 

 

 

 

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.