Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Początkowe runy 2. kręgu na wyprzedaży za 1 PZ

W patchu 6.5 o połowę zmniejszyliśmy doświadczenie wymagane do osiągnięcia 30. poziomu przywoływacza i dało to generalnie pozytywne efekty.

W uwagach wspomnieliśmy też, że zeszłoroczna stała przecena run 3. kręgu była niezbędna, aby gracze, którzy dopiero co osiągnęli 30. poziom, mogli pozwolić sobie na zakup potrzebnych run. A gdy ponownie się nad tym zastanowiliśmy, doszliśmy do wniosku, że możemy bardziej się postarać, więc…

Tak też czynimy.

Od 19/05/2016, o 10:00, na stałe przecenimy wszystkie runy 2. kręgu – do ceny 1 PZ za każdą*.

Dodatkowo wszystkie runy 2. kręgu będą dostępne od 1. poziomu przywoływacza, a wszystkie runy 1. kręgu zostaną wycofane.

Ważna uwaga: nie będziemy refundować run kupionych przez tą wyprzedażą, dlatego ogłaszamy ją miesiąc wcześniej. Do zobaczenia!

x
*Nie możemy udostępnić tych run za darmo ze względu na sposób kodowania naszego sklepu (a zespół odpowiedzialny zaaktualizację klienta League nie będzie sobie robił przerwy tylko po to, aby zaktualizować stary sklep), ale ufamy, że będziecie mogli pozwolić sobie na taką rozrzutność.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.