Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Pochwalcie się swoimi specjalnymi ofertami Showdown

Dziś na serwery weszły zapowiadane przez Riot specjalne, spersonalizowane wyprzedaże. Oto co niektórzy z naszej redakcji znaleźli w swoich sklepach.

 

Gord0n

Jestem zadowolony z tego co znalazłem u siebie. Niemal bez namysłu wykorzystałem pozostałe mi RP i nabyłem Fizza z 70% zniżką oraz Corkiego z 60%. Myślałem jeszcze nad Alistarem, ale wystarczą mi infernal oraz longhorn.

Gord0n

 

Radomi

Moje wyprzedaże kompletnie mi nie podpadły. Najlepsze skiny mają jedynie -30% (i tak bym ich nie kupił, bo mam już lepsze do tych postaci, ale to jednak nadal jest faktem), natomiast -70% dostałem na brzydkim skinie do Pantheona, którego tym bardziej nie chcę.

 

Radomi

 

Sosiu

Jak widać po zaproponowanych postaciach moją ulubioną pozycją jest ADC. Riot mnie rozpieszcza, nie planuje zakupu żadnej z zaproponowanych skórek (chyba, że skusze się na Jinx <3). Dziwi mnie wylosowanie Kalisty i Vayne, ponieważ nigdy nie potrafiłem grać tymi bohaterkami.

 

 

Sosiu

 

Zychol

Riot bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, miałem na oku kilka skinów i aż trzy pojawiły się w mojej wyprzedaży zimowej. Swoją drogą świetny marketingowy krok, właśnie takich indywidualnych zagrań brakowało ze strony Riotu, Good job.

Zycho


Teraz Wasza kolej. Jesteście zadowoleni ze swoich wyprzedaży? A może wręcz przeciwnie? Piszcie!

 

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.