Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Pobierz za darmo aplikację League Friends!

Z okazji sezonu 2016 będziemy udostępniać różne nowe funkcje społecznościowe, aby ułatwić grę ze znajomymi. Jedną z nich jest aplikacja League Friends, którą już teraz możecie pobrać za darmo na Androida i iOS.

Dlaczego poświęcać wartościowe miejsce na swoim telefonie naszej aplikacji? Mamy kilka dobrych powodów:

TO LISTA ZNAJOMYCH W WASZEJ KIESZENI

Dzięki aplikacji League Friends nie musicie być przywiązani do waszego ważącego 50 kg, chłodzonego wodorem kompa do gier tylko po to, żeby zamienić parę słów ze swoją ekipą rankingową. Zminimalizowaliśmy waszych kumpli i teraz mieszczą się w waszych spodniach.

NIGDY WIĘCEJ NIE PRZEGAPICIE ZAPROSZEŃ

Powiadomienia pozwolą waszym znajomym złapać was, kiedy najdzie ich ochota na grę. Powiadomienia można też wyłączyć, aby zignorować ludzi, takich jak ten jeden znajomy, który w kółko gra Singedem, a nie bardzo mu to wychodzi.

PRZYGOTUJCIE SIĘ NA NOWE FUNKCJE SPOŁECZNOŚCIOWE W SEZONIE 2016

Aplikacja na początek pozwala na przeglądanie swojej listy znajomych, dodawanie nowych oraz na czatowanie z pojedynczymi osobami, ale z czasem będą się pojawiały nowe funkcje, podobnie jak w League of Legends.


Aplikacja League Friends wychodzi dzisiaj, a na przestrzeni kolejnych kilku tygodni udostępnimy ją w innych regionach. Możecie też podzielić się z nami swoimi opiniami i doświadczeniami z poziomu samej aplikacji, odwiedzając zakładkę z ustawieniami i wybierając opcję „Błędy i Opinie”.

Uwaga: Aplikacja działa na urządzeniach z Androidem 4.1.1 lub nowszym oraz z iOS 8.3 lub nowszym.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.