Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Plotka: Nowe Pokemony zmierzają na Switcha!

O pełnoprawnej grze Pokemon na Nintendo Switcha mówi się już od czasu jej debiutu, zwłaszcza że konsoli niedawno stuknął rok, a z serii wszystkim znanych stworków dostaliśmy jedynie Pokken Tournament, który mimo dostarczania fanom dużej ilości fun’u – wciąż nie jest tą pełnoprawną, flagową grą Pokemon, którą Pokemon Company raczy nas już od kilkunastu lat. Cóż, jeśli wierzyć przeciekom, które zaczynają obiegać internet – sytuacja pokemonowych gier na Switchu już pod koniec tego roku ulegnie zmianie . 

Wedle już wielu zapowiedzi – nowa gra z serii Pokemon ma zostać zaprezentowana przed targami E3, czyli oficjalnego trailera i potwierdzenia plotek możemy się spodziewać już niebawem. Wraz z początkiem tego tygodnia po całym internecie rozeszła się plotka, która mówi o remake’u Pokemon Yellow, który miałby zadebiutować na Nintendo Switch jeszcze w tym roku. Jak to przecieki, nie zawsze trzeba brać je do siebie, jednak Japończycy za pomocą fałszywej firmy(tej samej, która rezerwowała domeny dla Pokemon Sun i Pokemon Moon) zarezerwowali dwie domeny o nazwie:

  • Pokemon Let’s Go Pikachu
  • Pokemon Let’s Go Eevee

Dwie nowe odsłony mają powrócić do starego i każdemu dobrze znanemu z gier Red i Green – regionu Kanto. Wedle przecieków nowe Pokemony mają być w jakiś sposób połączone z Pokemon Go – dokładnie chodzi o system łapania stworków, a grafika ma przypominać tą z Sun i Moon z oczywiście podbitą jakością do standardów nowej konsoli.  Przy pierwszym przecieku Sun i Moon kolejne informacje dostawaliśmy bardzo szybko, także miejmy nadzieję, że z tymi tytułami będzie tak samo. Pozostaje już tylko czekać, ale wszystko wskazuje na to, że oficjalne informacje otrzymamy do końca tego miesiąca!

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.