Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Plany dotyczące bohaterów: Sierpień 2018

Cześć! Przedstawiamy ostatnie plany dotyczące bohaterów na ten rok. W tym sezonie zespół tworzenia bohaterów skupiał się trochę bardziej na aktualizacjach, a mniej na nowych bohaterach, więc nie będę pisać o tym samym, co poprzednio. Skupię się raczej na nadchodzących VGU. Pracujemy nad kilkorgiem nowych bohaterów — w tym nad dosyć barwnym magiem, który nie pozostanie zbyt długo w ukryciu — ale na razie za wcześnie, żeby mówić o szczegółach.

Tej śnieżnej kuli nie da się zatrzymać!

Aktualizacja Nunu i Willumpa jest tuż, tuż, więc możemy obszerniej przedstawić nasze plany co do tego dynamicznego duetu. Jak pisaliśmy ostatnim razem, naszym celem jest zmodernizowanie Nunu i Willumpa, a także nadanie im nieco bardziej figlarnego charakteru. Po wypróbowaniu mnóstwa wersji ich umiejętności uznaliśmy, że najlepiej będzie zostawić ich superumiejętność bez zmian. Zero Bezwzględne to potężna umiejętność, znana i lubiana przez wielu graczy, ale w obecnej wersji Nunu ma problem z jej skutecznym użyciem. Zamierzamy dać mu większą moc sprawczą, by mógł za pomocą innych umiejętności przygotowywać zagrania zwieńczone użyciem superumiejętności.

Chcieliśmy też zostawić Pożarcie, bo to bardzo charakterystyczna umiejętność, dająca parze wyjątkową pozycję dżunglerów kontrolujących cel. Reszta zestawu ulegnie daleko idącym zmianom, by Nunu i Willump mieli więcej możliwości tworzenia kreatywnych i zabawnych zagrań, dzięki którym duet będzie mógł dalej opowiadać sobie historie i śmiać się do rozpuku wieczorami.

Ezreal wychodzi z muzeum

Ezreal to niezmiernie popularny bohater, a jego sposób rozgrywki wytrzymał próbę czasu. Zdajemy sobie sprawę, że poważna zmiana jego umiejętności wyrządziłaby krzywdę jednemu z najbardziej rozpoznawalnych strzelców League. Wiemy też jednak, że grającym Ezrealem niezbyt odpowiada jego obecne W, Strumień Esencji, więc zmienimy tę umiejętność, by bardziej pasowała do jego motywu asa miotania zaklęć, biorącego przeciwników na cel i zwalającego ich z nóg.

Idea młodego poszukiwacza przygód o celnym strzale brzmi zachęcająco, ale kiedy wybierze się Ezreala w grze, jego model, animacje i głos nie spełniają pokładanych w nich nadziei. Stworzymy oprawę graficzną i dźwiękową Ezreala od nowa, by ta idea stała się rzeczywistością.

Więzy rodzinne ponad wszystko

Porozmawiajmy wreszcie o kolejnym kultowym duecie z League of Legends: Kayle i Morganie. Upływ czasu oszczędził Morganę, ale mniej łagodnie potraktował jej siostrę, Kayle. Rozwiniemy oprawę graficzną obu uskrzydlonych sióstr za pomocą nowego motywu, który splata ich historie i zapewnia im pewniejsze miejsce w uniwersum League.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Morgana trzyma się nieźle po latach, więc jeśli coś zmienimy, zapewne będzie to dostosowanie jej umiejętności biernej lub W do nowego motywu. Za to Kayle czekają większe zmiany umiejętności. Chcemy, by Kayle zachowała swój charakter bohaterki walczącej na początku w zwarciu i na dystans, a z czasem wyrastającej na giganta walki na dystans, zsyłającego karę z niebios na każdego, kogo uzna za niegodnego. Chcemy uwydatnić ten styl, by nie tylko był widoczny w jej statystykach, ale i emanował z jej całego motywu.

Do aktualizacji sióstr jeszcze daleka droga, więc spodziewajcie się kolejnych informacji nad postępem prac w następnym wpisie, który pojawi się jakoś na początku przyszłego roku.

To tyle na dzisiaj! Ale na koniec jeszcze drobiazg na temat nowych bohaterów. Oprócz nowego, barwnego maga, przebywającego obecnie w ukryciu, mamy pod kluczem jeszcze jednego bohatera, który nieprędko się pojawi…

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.