Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Pierwsze spojrzenie na specjalne tryby rozgrywki

Specjalne tryby rozgrywki są już prawie gotowe, by uderzyć w League! Szykujemy dla was różnorodność eksperymentalnych trybów będących unikalnymi wariacjami klasycznego League of Legends, które chcemy udostępniać pojedynczo. Ograniczymy dostępność każdego z trybów, abyście mogli spróbować ich wszystkich. Po wyłączeniu danego trybu sprawdzimy co o nim sądzicie i wrócimy do pracy nad kolejnymi – oczywiście jest też szansa, że wasi ulubieńcy powrócą.
Pierwszy prezentowany przez nas tryb to „Jeden za wszystkich”, który składa się z dwóch pięcioosobowych drużyn, gdzie obie drużyny grają tym samym bohaterem. Choć „Jeden za wszystkich” będzie dostępny w systemie dobierania przeciwników na Summoner’s Rift, to będziecie mogli wypróbować ten tryb na wszystkich mapach za pomocą gier niestandardowych. Jeżeli marzyliście kiedyś o stopieniu przeciwników pięcioma Ostatnimi Iskrami, sztafecie Niepowstrzymaną Siłą Malphite’a lub nieśmiertelności dzięki nieustannym Chronoskokom, to teraz macie okazję na realizację tych marzeń.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.