Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Piękna strona Ligi Legend

Jest wiele opinii na temat skórek obecnych w League of Legends. Wielu z Was uważa je za coś ładnego, cieszącego oko czy wręcz pięknego. Specjalnie dla tych, którzy lubują się w skinach tworzonych przez grafików Riotu stworzyłem ranking. Po co? W celu znalezienie najładniejszej skórki jaka kiedykolwiek powstała. Zapraszam!

Oceniając kunszt pracy Rito zwracałem uwagę przede wszystkim na wykonanie modelu skina, splash art jak i efekty dźwiękowe. Dodatkowym (ale niezbyt ważnym) kryterium było to, czy skórka pasuje do danej postaci czy nie. To na tyle.Przejdźmy do rzeczy.

P.S. Cena też ma znaczenie.

P.S.2 Ultimate skiny nie są brane pod uwagę (chcę dać szansę pozostałym skórkom :))

10. Ice Drake Shyvana 975 RP

Koncept lodowej smoczycy spodobał mi się tak bardzo, że nie mogłem nie umieścić jej w tym rankingu. Mimo, że nie ma praktycznie żadnego nowego efektu dźwiękowego, a animacje są bardzo podobne do podstawowej skórki to i tak ta wersja Shyvany jest warta zakupu.

9. Winter Wonder Lulu 1350 RP

Pokochałem Lulu Zimowego Zachwytu (te polskie nazwy, ehhh…) od pierwszego wejrzenia.  Słodki poro, uśmiechnięta twarzyczka tej małej bohaterki… Ta wersja Wróżkowej Czarodziejki jest przecudowna. Warto wspomnieć o zupełnie nowych dźwiękach dla jej umiejętności oraz odnowionym recallu.

8. River Spirit Nami 975 RP

Skórka idealnie pasująca do naszej rybiej championki, która staje się syreną. Wszystkie efekty cząsteczkowe zostały zmienione, animacja powrotu jest zupełnie nowa, a splash jest rozrysowany wybitnie. Jedyne czego brakuje to nowych efektów dźwiękowych… Tak czy siak- warto!

7. Dragonwing Corki 975 RP

Co tu dużo mówić? Za cenę 975 RP nowy skin Corkiego oferuje nową animację powrotu, nowe efekty cząsteczkowe dla wszystkich umiejętności oraz zaje…fajny splash art. Dragonwing Corki jest prawdopodobnie najlepszą skórką z serii Lunar Revel.

6. Scorched Earth Renekton 975 RP

Po prostu bardzo dobra skórka. Zupełnie nowe animacje recallu i użycia ulta oraz świetne efekty dźwiękowe dodane do jego umiejętności i AA. Można przyczepić się jedynie do splash arta. Prezentuje tylko nowego Renektona, a w tle zupełna pustka…

5. iBlitzcrank 1350 RP

Zacznę może od grafiki prezentującej skórkę. Moim zdaniem jest to jedna z najładniejszych prac grafików Riotu. Blitz wygląda jakby dopiero wyszedł z fabryki, jest czyściutki i błyszczący… PIĘKNY! Do samej skórki przechodząc- jego grab i ult mają zupełnie nowe efekty dźwiękowe (śmierć zresztą też). Sam model postaci jest bardzo ładnie zrobiony. Ogólnie rzecz biorąc- skin jest naprawdę ładny. Warto wspomnieć, że trafienie Q jest dzięki tej skórce łatwiejsze bo graba… po prostu słabo widać!

4. PROJECT: Yasuo 1350 RP

Nowe efekty dźwiękowe do praktycznie wszystkiego, sporo nowych animacji i tekstur… Marzenie :D. Przede wszystkim podoba mi się koncept. Yasuo jako ronin z przyszłości spisuje się bardzo dobrze. Pozycja obowiązkowa dla każdego gracza, który gra Pokutnikiem.

3.Raveborn Leblanc 975 RP

Miód, malina! Takie mroczne klimaty idealnie wpisują się w charakter Oszustki. Oczywiście skille (ataki i recall również) mają nowe efekty dźwiękowe, a sama skórka jest cudowna. Spójrzcie tylko na ten splash- razem z Blitzem mogą stać na podium. Ravenborn to zdecydowanie najlepszy wybór dla fanów Leblanc.

2.Final Boss Veigar 1820 RP

Zbyt piękne, żeby było prawdziwe? A jednak! Ostateczny Boss Veigar jest fantastyczny. Większość animacji i efektów dźwiękowych została zmieniona w stosunku do podstawowej skórki, splash art jest troszeczkę pustawy, ale i tak daje radę. Kocham go przede wszystkim za koncept i wykonanie- teksty w języku angielskim są bardzo zabawne. Aż zachciało mi się zagrać w Super Mario Bros.

1. Wasz wybór! 100000000000 RP

Jaka jest Wasza ulubiona skórka? Czym lubicie grać, którego skina uważacie za najpiękniejszego? Dajcie znać w komentarzach!

Pozdrawiam

Shikimishi

Powyższy wpis jest mini-blogiem stworzonym przez czytelnika, a redakcja portalu How2Win nie ingerowała w jego treść. Mini-blog jest formą, w której to czytelnicy tworzą treść, którą mogą się podzielić się z szerszym gronem odbiorców. Dział zawierający wszystkie mini-blogi znajdziesz na stronie głównej w zakładce Społeczność lub bezpośrednio pod adresem https://how2win.pl/category/mini-blog/.

Jeśli także chcesz dołączyć do grona twórców Mini-blogów – zapraszamy serdecznie do skorzystania z formularza dodawania wpisu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.