Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Pełny skład Gambit Gaming

Najprawdopodobniej dzisiaj poznaliśmy już pełny skład w jaki w najbliższym splicie będzie występować Gambit Gaming. Oficjalnie ogłoszono bowiem, że nowym ADC w tym teamie zostanie Kristoffer “P1noy” Pedersen, który dotychczas znany był pod pseudonimem “Krislund” (nowy nick odnosi się do jego filipińskich korzeni).

P1noy w przeszłości reprezentował barwy między innymi takich drużyn jak Tricked eSport, czy Reason Gaming, a także pomógł właśnie Gambitowi w ponownym zakwalifikowaniu się do LCS.EU popzez turniej relegacyjny kiedy to pełnił jeszcze rolę suba po tym jak Evgeny “Genja” Andryushin zdecydował się na wydłużenie swojego urlopu. Obecny skład Gambitu prezentuje się więc następująco:

FranceCabochardLucas Simon-MesletTop
RussiaDiamondproxDanil ReshetnikovJungle
PolandniQSebastian RobakMid
DenmarkP1noyKristoffer PedersenAD
RussiaEdwardEdward AbgaryanSupport

Nie jest to jedyna nowa informacja dotycząca europejskiej sceny jaką dano było nam dzisiaj usłyszeć. Nasz rodak Jakub “Kubon” Turewicz podczas trwania swojego stream potwierdził, że będzie on częścią nowego rostera Reason Gaming, który przygotowywany jest tylko na nadchodzący Expansion Tournament.W związku z tą informacją, a także z niedawnym odejściem Marka “Maklera” Kukiera na emeryturę możemy wysnuć przypuszczenie graniczące prawie z pewnością,że w nowym składzie RG znajdą się także Marcin “Xayoo” Majkut, Rafał “TakeFun” Górniak i Marek “Libik” Kręgiel – drużyna musi wystawić przynajmniej 3/5 starego składu, a jedynym zawodnikiem, który mógłby jeszcze grać jest Mateusz “jokieez” Karczewski, który jednak także występuje na top lanie. W takim razie pozostaje jeszcze jedna niewiadoma w postaci pozycja ADC, która powinna zostać rozwiązana w przeciągu kilku najbliższych dni.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.