Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

PBE – testujemy zmiany na streamie!

Zmiany sezonu czwartego coraz bliżej, a na serwerach pojawiają się już pierwsze trendy i sposoby budowania postaci. Aby wyjść naprzeciwko zmianom i dostarczyć Wam możliwe najwięcej informacji (i przygotować Was możliwie najlepiej na nadchodzący sezon) postanowiliśmy zanalizować zmiany w formie pogadanki na streamie. Stream zacznie się jutro (wtorek 05.11.2013) od godziny 16:00. Całość oglądać będziecie mogli na twitch.tv/reignofelendix – kanale Elendixa, który od jakiegoś czasu pomaga w działalności portalu How2Win (służy jako ekspert w sprawach związanych z grą na dolnej linii – specjalizuje się w grze supportami). Zapraszamy serdecznie!

PS: informację na wszelki wypadek zamieścimy także na fanpage’u – abyście nie przegapili akcji, a całość analizy zostanie prawdopodobnie umieszczona także na naszym kanale youtube.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.