Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Patch 9.4: Opis fabuły

Sejuani i Udyr: Cisza dla potępionych, autor: Odin Austin Shafer

Sejuani, Udyr, Freljord

Udyr też nie pragnął tego smutnego zjednoczenia. Twarz Sejuani uległa zmianie, jej rysy złagodniały. Uśmiechnęła się szelmowsko. — Nie — wyszczerzyła zęby — i właśnie dlatego cię potrzebuję, stary przyjacielu.

Kayle: Nowa biografia

Kayle, Morgana, Demacia, Góra Targon

W czasie waśni i chaosu wielu żywi nadzieję, że Kayle kiedyś powróci… a inni modlą się, żeby taki dzień nigdy nie nadszedł.

Aktualizacja biografii Kayle przybliża wydarzenia przy jej narodzinach oraz lepiej przeplata relację między nią a jej siostrą Morganą. Kayle została w końcu żarliwą obrończynią sprawiedliwości w Demacii, co doprowadziło do rozłamu między siostrami. Choć przez wieki nie było jej w Demacii, jej obrazy i pomniki wciąż pozostają inspiracją dla demaciańskiej kultury i prawa.

Morgana: Nowa biografia

Morgana, Kayle, Demacia, Góra Targon

Jako że magia znowu się wzmaga, Morgana widzi, że ten świt nadejdzie niebawem.

W nowej biografii Morgany skupiliśmy się na konsekwencjach, jakie mają dary, które wraz z siostrą otrzymały od matki, i jak doprowadziły one do ich trudnej relacji. Śmierć ojca Morgany na stałe podzieliła dwie siostry. W cieniach Demacii Morgana wyczekuje teraz powrotu swojej siostry.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.