Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Own3d.tv powraca

Ostatnimi czasy coraz więcej się mówi o powrocie own3d.tv – strony, która została zamknięta około rok temu. Do dzisiaj spora część profesjonalnych graczy, używających kiedyś tej platformy do streamowania, nie otrzymała należnych im kwot.

Na razie nie wiadomo czy nowa wersja own3d.tv będzie w ogóle kiedyś przeznaczona do streamowania, co wydaje się dziwne, biorąc pod uwagę, że w adresie nadal widnieje przedrostek “.tv”. Obecnie strona ta  przypomina raczej klona lolkinga czy lolcounter.

Samo ogłoszenie powrotu own3d sprowokowało ożywioną reakcję społeczności. Część internautów, posługując się pseudonimami znanych graczy, zostawiała na oficjalnej stronie komentarze, w których domagali się zwrotu należnej im kwoty.

W związku z tymi komentarzami właściciele domeny zdecydowali się napisać oficjalne stanowisko, w którym możemy wyczytać, że nie mają oni żadnej relacji ze starym szefostwem i ekipą, która wcześniej zajmowała się marką own3d. Nowi właściciele mają wiele pomysłów na urozmaicenie strony, które stopniowo wprowadzane, mają poprawić reputację strony, a także przywrócić jej dawną popularność.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.