Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Otwieramy forum How2Win

Drodzy Czytelnicy,

pragniemy oficjalnie Was poinformować, że z dniem 15 kwietnia 2015 roku ogłaszamy oficjalne otwarcie Forum How2Win, które od teraz znajdziecie pod adresem forum.how2win.pl. Od teraz każdy z Was będzie mógł uczestniczyć w życiu największej polskiej społeczności League of Legends – otwarte działy umożliwią Wam nie tylko poszukiwanie przyjaznych graczy do wspólnych rozgrywek, ale także zwykłe dyskusje na tematy związane z LoL-em oraz innymi grami. Specjalny system reputacji pozwoli Wam zdobywać punkty, za pomocą których zdobywać będziecie cenne nagrody. W niedalekiej przyszłości do forum dodawać będziemy kolejne rzeczy, które z pewnością przypadną Wam do gustu.

Jasne zasady, przejrzystość działań moderacji, nieustanny rozwój oraz wzajemne poszanowanie to cele, jakie stawiamy sobie wraz z początkiem nowego etapu w historii How2Win. Pragniemy stworzyć środowisko oparte na merytorycznej dyskusji, w którym każdy z Was będzie czuł się członkiem społeczności.

Otworzenie forum to kolejny krok ku rozszerzeniu działalności How2Win – pragniemy stać się Waszym najlepszym źródłem wiedzy o League of Legends oraz innych tytułach. Forum to jednakże tylko krok ku dalszemu rozwojowi How2Win – w najbliższych miesiącach planujemy dynamiczny rozwój, aby sprostać coraz większym oczekiwaniom. Kolejne funkcjonalności będą dostarczane wraz z biegiem czasu w oparciu o Wasze potrzeby. Chcemy nieustannie zapewniać Wam coraz lepszą jakość oferowanych przez nas usług.

Forum to tylko kolejny krok na ścieżce rozwoju How2Win, który powstał w oparciu o Wasze oczekiwania. To właśnie Wasze głosy skłoniły nas do inwestycji w forum. Postanowiliśmy kolejny raz wysłuchać potrzeb naszych czytelników i dostarczyć Wam funkcjonalność, której potrzebujecie i na którą zasługujecie. Mam nadzieję, że razem wyznaczymy nowy kierunek na polskiej scenie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.