Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Otwarcie sekcji mini-blogów

Witajcie drodzy czytelnicy,

styczeń to czas kolejnych zmian – czas na dodanie nowych możliwości specjalne dla Was. Widząc rozwijające się dyskusje na naszym portalu doszliśmy do wniosku, że należy udostępnić Wam miejsce do publikowania Waszych przemyśleń, nie tylko na tematy wybierane przez nas, ale także na te – na które macie ochotę opowiedzieć szerszej publiczności. Po licznych dyskusjach otwieramy sekcję mini-blogów, gdzie każdy z Was może wstawić swoje przemyślenia i rozpocząć dyskusje z innymi użytkownikami. Dodane w ten sposób wpisy będą trafiały do moderatorów, którzy po wstępnym odfiltrowaniu wpisów z wulgaryzmami oraz nadaniu odpowiedniej ikony wpisu, udostępnią mini-blog szerszej publiczności. Każdy z mini-blogów będzie podpisany Waszym nickiem (chyba, że będziecie niezalogowani podczas wysyłania). Najlepsze z mini-blogów będą wyróżniane i przenoszone także do zakładki “Najnowsze wpisy” – kto wie, może to Wy będziecie przyszłą sławą polskiej blogosfery, która swoją karierę rozpocznie właśnie u nas?

Jak dodać mini-bloga?

Wystarczy, że przejdziecie pod adres Dodawanie wpisu i wypełnicie pełny formularz wpisu. Szczegółowy regulamin zostanie opublikowany już wkrótce. Zachęcamy do licznego korzystania z nowej funkcjonalności i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.