Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Origen bez podstawowego junglera w regionalnych finałach LEC

Już dzisiaj rozpoczną się rozgrywki regionalnych finałów tegorocznej odsłony LEC, w ramach których wyłoniony zostanie 2 i 3 zespół reprezentujący Europę na nadchodzących Mistrzostwach Świata.

Jak się jednak okazuje jeden z zespołów przystąpi do tych rozgrywek w osłabieniu, a chodzi tu mianowicie o Origen. W barwach tego zespołu wystąpić nie będzie mógł dotychczasowy jungler Jonas “Kold” Andersen ze względu na nieujawnione, trapiące go problemy zdrowotne. Jego miejsce w podstawowym składzie zajmie rosyjski jungler Nikolay “Zanzarah” Akatov dotychczas występujący w hiszpańskiej lidze w barwach akademii Origen. Jeszcze do wczoraj zawodnik ten reprezentował barwy drugiej drużyny Origen również podczas letniego EU Masters, ale ostatecznie jego zespół nie zdołał zakwalifikować się do fazy grupowej tych rozgrywek po porażce w decydującym spotkaniu z polskim Rogue Esports Club.

Origen rozpocznie zmagania w regionalnym finale już dzisiaj o 18 kiedy to w formacie Bo5 zespół ten podejmie Splyce.

źródło: =https://twitter.com/origengg/status/1172140472187441153?s=19

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.