Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

[Aktualizacja] Orianna otrzyma tegoroczny skin z serii Victorious

Jako, że sezon 2018 powoli zbliża się ku końcowi to w końcu zaprezentowano pierwszy teaser skórki będącej nagrodą za uzyskanie w tym sezonie rangi przynajmniej na poziomie złota. Jak się okazuje tym razem skórka ta trafi do Orianny.

Jeśli chodzi o to w jaki sposób będzie ona dokładnie wyglądać to póki co zaprezentowano tylko i wyłącznie, krótki animowany obrazek, który prezentuje się następująco:

Aktualizacja: Na chińskiej stronie League of Legend opublikowano grafikę prezentującą w większej części splash art Victorious Orianny. Do tego ujawniono również  drugi obrazek prezentujący wszystkie nagrody jakie można uzyskać w tym sezonie, na którym możemy zobaczyć również model tej skórki prawdopodobnie wraz z wariantem chrome’a, a także chociażby plecak mający być fizyczną nagrodą za osiągnięcie poziomu challengera.

https://i.imgur.com/AWy2kTU.jpg

źródło: =https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/9nrioe/victorious_orianna_splash_art_and_rewards/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.