Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Opis patcha 5.3 / Patch 5.3 patchnotes

Witajcie, przywoływacze!

Jak mija wszystkim ten dzień patcha? Dobrze? Nam też. Wspaniale.

Nauczono nas, aby być miłymi podczas dostarczania ważnych wiadomości, więc gdy uprzejmości mamy już za sobą, pora przejść do konkretów. We wstępie do patcha 5.2wspomnieliśmy, że 5.2 i 5.3 będą patchami usuwającymi Objęcie Ognia, ale gdy teraz nad tym pracujemy, zdaliśmy sobie sprawę, że potrzeba nam trochę więcej czasu. Oznacza to, że opóźniamy kilka rzeczy, które obiecaliśmy w 5.3, wliczając Veigara, Mordekaisera, Katarinę (więcej o niej poniżej) oraz nowy przedmiot dający +120 pkt. MU, który miał zastąpić zniknięcie OO. Celujemy w 5.4 i planujemy wtedy zamknąć sprawę (może z wyjątkiem nowego przedmiotu, ponieważ to większy projekt i może potrwać dłużej!).

Przy okazji, uważnie przyglądaliśmy się wszystkim bohaterom, których dotknęło usunięcie Objęcia Ognia i nie zauważyliśmy większego spadku wyników. Nie mówimy o tym, aby uzasadnić usunięcie przedmiotu, który wiele osób uważało za bardzo ważny (innymi słowy, nie ignorujemy waszych komentarzy!), ale jest to interesująca rzecz, którą chcieliśmy sprawdzić.

Mimo że zdajemy sobie sprawę, że na wyższych poziomach umiejętności usunięcie OO osłabiło graczy, którzy potrafili używać go prawidłowo, odpowiednio wiele osób potrafiło grać w taki sposób, że nie polegali na efektach użycia przedmiotu. Przyjrzeliśmy się temu uważnie i, biorąc pod uwagę bardzo niski odsetek graczy, którzy korzystają z efektów użycia przedmiotów, zauważyliśmy, że zastąpienie OO innym przedmiotem dającym MU (np. Morellonomiconem czy dwoma /albo pięcioma/) da bardzo podobne rezultaty. Po raz kolejny powtarzamy, że sytuacja wygląda inaczej na wyższych poziomach umiejętności, ale jest prawdziwa w szerszej perspektywie.

Powiemy jeszcze raz: powodem przedstawienia tych informacji nie jest uzasadnienie zmiany, ale wyjaśnienie, jak skomplikowanymi rzeczami się zajmujemy. Jedna rzecz, co do której jesteśmy zgodni, jest to, że potrzebny jest inny przedmiot, dający +120 pkt. mocy umiejętności dla magów w późnej fazie gry, i zajmujemy się tym obecnie. Gdy czytacie te słowa.

Po tym długim i bełkotliwym wstępie, co to oznacza dla tego patcha? Tyle że nie będziemy robić za dużo, tylko kilka zmian u niezbyt popularnych bohaterów (och, Ahri). Można powiedzieć, że ten patch jest określany przez to, czego w nim nie ma (dlatego poświęciliśmy na to cztery akapity), ale teraz możecie przechować 2 totemy w ulepszonym żółtym talizmanie, co jest bardzo fajne. Do zobaczenia przy następnym patchu!

Chris „Pwyff” Tom

Błąd z podstawowymi statystykami Sony

Czasami, gdy zespół od skórek podejmuje się większych projektów, biorą oni pliki bohatera, aby na nich pracować, wliczając w to zakodowane wartości, jak podstawowe statystki i prędkość ruchu. Niestety, gdy zespół zakończy prace i umieści skórkę, te stare wartości ponownie trafią do gry, nadpisując niedawne zmiany. Zdarzyło się to kilkukrotnie w przeszłości (prędkość ataku co poziom u Kayle, gdy wypuściliśmy Riot Kayle; Q Galia, gdy wypuściliśmy Strażnika Galia itp.), ale bardzo rzadko w takiej ilości. Niestety Sona przeszła drobną zmianę, gdy pracowaliśmy nad jej skórką, więc wróciły jej stare statystyki sprzed aktualizacji. Początkowo planowaliśmy wypuścić 5.3 z zablokowaną Soną, ale uznaliśmy, że te zmiany nie uzasadniają usunięcia jej, więc tylko przekazujemy informacje o tym, co się dzieje, jednocześnie pracując nad poprawką.

Sona

PODSTAWOWE OBRAŻENIA OD ATAKU50,04 pkt. 52,04 pkt.
PODSTAWOWA PRĘDKOŚĆ RUCHU325 jedn. 330 jedn.
PODSTAWOWE ZDROWIE482,36 pkt. 497,6 pkt.
PRZYROST ZDROWIA77 pkt. 70 pkt.
PODSTAWOWA REGENERACJA MANY9 pkt. many co 5 sek. 8,1 pkt. many co 5 sek.
PRZYROST REGENERACJI MANY0,4 pkt. many co 5 sek. 0,65 pkt. many co 5 sek.

Bohaterowie

Ahri

Kula kosztuje więcej punktów many, podstawowe obrażenia W są mniejsze (szczególnie na niższych poziomach), a W / R mają mniejszy „zasięg namierzenia celu”, co oznacza, że automatycznie przesuwają się w stronę celu przy bliższej odległości.

Śmiało można powiedzieć, że powrót Ahri do jej korzeni zakończył się sukcesem, ale jej nowa mobilność okazała się trochę przesadzona. Jak na kogoś, kto porusza się po obrzeżach starć, Ahri nie ryzykowała dostatecznie dużo (mniej doskoków, więcej odskoków). Zmuszenie lisicy do podejmowania ryzyka w celu zadania obrażeń sprawia, że ważne będzie wykorzystanie Uroku oraz przyspieszenia z Kuli, co jest stylem gry, który chcemy u niej zachować – wymagająca umiejętności i dająca satysfakcję z gry, ale wrażliwa przy popełnieniu błędu.

Q – Zwodnicza Kula

KOSZT55/60/65/70/75 pkt. many 65/70/75/80/85 pkt. many

W – Ogniki

NOWOŚĆZRÓB BECZKĘSzybkość wirowania Ogników została zwiększona o około 30%. Oznacza to, że gdy Ahri trafia bohatera Ognikami z maksymalnej odległości, nie będzie musiała czekać długo, żeby kolejny Ognik się podsunął.
OBRAŻENIA50/80/110/140/170 pkt. obrażeń magicznych 40/65/90/115/140 pkt. obrażeń magicznych
ZASIĘG NAMIERZENIA650 550

R – Widmowa Szarża

ZASIĘG NAMIERZENIA700 jedn. 600 jedn.

Azir

Zmniejszono podstawowe obrażenia Q (zwłaszcza na wyższych poziomach), zasięg W oraz olbrzymie obrażenia zadawane wieżom przez W (znacznie mniejsze). Nie są już tak olbrzymie.

Superprowadzący często są bardzo słabi we wczesnej i środkowe fazie gry (Tristana, Jax), a później stawali się potężniejsi dzięki ważnym przedmiotom. Gnębiciele byli odwrotni – potężni na początku, ale słabsi w późnej fazie gry (jak Renekton czy Quinn).

I nagle pojawia się Azir. Który jest oboma.

W chwili obecnej, imperator jest niezwykle potężny. Z jednej strony jest superprowadzącym, który zadaje olbrzymie obrażenia w późnej fazie gry, zarówno bohaterom, jak i budynkom. Z drugiej, jest potężnym gnębicielem w alei, który może zmusić każdego do odwrotu. Gdy bohater może tak łatwo wyeliminować swoje słabości, coś jest nie tak.

Zwiększenie skuteczności Azira w końcowej fazie gry dobrze wpisuje się w nasze plany co do piaskowego maga, więc zmniejszamy skoki jego mocy, aby lepiej walczyć z nim w alei, oraz podbijamy trochę OoA, aby łatwiej zabijał stwory, gdy jego żołnierze się obijają. Co im się zdarza. Bardzo często.

Ogólne

PODSTAWOWE OBRAŻENIA OD ATAKU49,704 pkt. 52 pkt.

Q – Piaskowy Szturm

PODSTAWOWE OBRAŻENIA75/105/135/165/195 pkt. obrażeń magicznych 65/85/105/125/145 pkt. obrażeń magicznych

W – Powstańcie!

ZASIĘG ATAKU ŻOŁNIERZA~400 jedn. ~325 jedn. (robimy z nich wartości przybliżone, ponieważ robi się to skomplikowane)
OBRAŻENIA ZADANE WIEŻOMOpis nieprawidłowo przedstawiał wartość jako +0,6 pkt. mocy umiejętności (w rzeczywistości to 0,7 pkt.). 90 pkt. + (15 x poziom) (0,7 pkt. mocy umiejętności) 50 pkt. + (10 x poziom) (0,4 pkt. mocy umiejętności)

Diana

Ostrze Księżycowej Poświaty wyświetla teraz liczbę ładunków oraz pozostały czas działania, a kule W obracają się znacznie szybciej.

Minęło sporo czasu, od kiedy Diana przestała być popularna, więc postanowiliśmy jej trochę pomóc. Jej umiejętność bierna pokazuje, ile czasu jest na jej użycie, a szybsze wirowanie kul Księżycowej Kaskady ułatwi jej karanie przeciwników w imieniu księżyca.

Bierna – Ostrze Księżycowej Poświaty

PRZEJRZYSTOŚĆ!Teraz wyświetla liczbę ładunków i pozostały czas.

W – Księżycowa Kaskada

ORBITUJĄCE KULEKule Księżycowej Kaskady obracają się dwukrotnie szybciej

Fiddlesticks

Zmniejszono zasięg działania Czerpania.

Mechanika Czerpania jest prosta – oddal się i jesteś bezpieczny. Zostań w miejscu, a przegrasz z patyczkowym ludzikiem. Fiddlesticks wciąż może unieruchomić cię Postrachem, aby zagwarantować sobie sukces, ale zmniejszenie zasięgu działania Czerpania sprawia, że przeciwnicy faktycznie mogą uciec, gdy nie uda mu się ich przestraszyć.

W – Czerpanie

ZASIĘG DZIAŁANIA700 jedn. 650 jedn.

Gnar

Gnar musi lepiej zarządzać swoim Gnar-paskiem, jeżeli chce GNAROWAĆ!!! jako Mega-Gnar. Gnarowo.

Od początku planowania do premiery Gnar zawsze był tworzony wokół swojej mechaniki transformacji oraz jej braku konsekwencji. Czy przeciwnicy zaatakują, ponieważ Mega-Gnar słabnie? Czy powinniśmy zacząć walkę i Gnar przemieni się po jej rozpoczęciu? To pytania, które chcemy, żeby zadawali sojusznicy Gnara, i sytuacje, w których chcemy, żeby znalazł się grający tym bohaterem. Gdy bohater oparty na nieprzewidywalności staje się popularnym wyborem w rozgrywkach zawodowych (gdzie przewidywalność jest najważniejsza), uznaliśmy, że coś jest nie tak.

Ze względu na błąd od czasu premiery (ups) Mega-Gnar trwał dłużej, niż chcieliśmy. Po odkryciu tego uznaliśmy, że to dobry moment na poprawienie chwil szaleństwa Gnara, aby lepiej podkreślić jego mocne i słabe strony. Nie chcemy, żeby Gnar zniknął całkowicie, ale drużyny powinny wysilić się bardziej, niż tylko wybrać Jarvana IV. Pomyślcie nad tym.

Bierna – Gen Gniewu

CZAS DZIAŁANIA OSŁABIENIA „ZMĘCZONY”13 sekund 15 sekund
CZAS MEGA-GNARA19 sekund 15 sekund (przy okazji, opis początkowo wyświetlał 15 sekund, ale w rzeczywistości było to 19 sekund)

Gragas

BECZKI SPOWALNIAJĄ BARDZIEJ.

Ostatnia seria osłabień Gragasa bardzo odbiła się na jego skuteczności przeciwko grupom stworów, więc postanowiliśmy bardziej zachęcić go do używania beczki na przeciwnikach. To wzmocnienie jest na koszt firmy.

Q – Toczenie Beczki

PODSTAWOWE SPOWOLNIENIE30/35/40/45/50% 40/45/50/55/60%
MAKSYMALNE SPOWOLNIENIE45/52.5/60/67.5/75% 60/67.5/75/82.5/90%

Kassadin

-10 pkt. obrażeń Q.

Pomówmy o Kassadinie. Praktycznie niezrównana mobilność połączona z wysokimi obrażeniami i dokładnym wyborem celów, czynią z Kassa jednego z najtwardszych bohaterów League. W tej chwili naszą najlepszą metodą na utrzymanie go w ryzach (czyli próbą uniemożliwienia mu zdominowania meczu) jest celowe osłabienie jego fazy walki w alei w nadziei, że uda się opóźnić coś, co wydaje się nieuniknionym koszmarem kroczącym przez wymiary. Chcemy zachować opierającą się na mobilności osobowość Kassadina, ale nie ma on żadnych chwil słabości, podczas których przeciwnicy mogliby mu przywalić, co oznacza, że w większości wypadków to on musi coś zawalić, a nie zostać przechytrzonym przez przeciwników.

To powiedziawszy, nie wprowadzamy jednak zmiany, która ma osłabić Kassa. Przepraszamy. W przyszłości przeprowadzimy dokładniejsze śledztwa (kto by pomyślał, że bardzo mobilny zabójca powodowałby problemy w grze), ale na razie chcemy go tylko trochę osłabić. Bardzoprecyzyjnie.

Q – Sfera Nicości

OBRAŻENIA80/105/130/155/180 pkt. obrażeń magicznych 70/95/120/145/170 pkt. obrażeń magicznych

Katarina

Katarina kończy swoje ataki szybciej.

Jak wspomnieliśmy we wstępie, usunięcie OO nie wpłynęło na bohaterów, którzy z niego często korzystali w sposób, jaki oczekiwaliśmy. Podczas eksperymentowania z jakąś rekompensatą, jedna rzecz była dla nas jasna – Katarina wciąż jest bardzo silną bohaterką.

Wróciliśmy do myślenia nad drobnymi sposobami dodania siły Kat, ale szybko stwierdziliśmy, że wzmacnianie silnej bohaterki nie jest odpowiednim postępowaniem. Nie oznacza to, że nie otrzyma ona poprawek w przyszłości, ale próba wprowadzania większych zmian, może przysporzyć więcej problemów, niż ich naprawić.

Ogólne

TO SKOMPLIKOWANEPrzyspieszono trochę animację ataku. Nie powoduje to, że Katarina atakuje szybciej, ale szybciej kończy ataki.

Kennen

W trafia teraz wszystkich w Tnącej Burzy, zamiast tylko oznaczonych przeciwników. Tnąca Burza teraz uderza tego samego przeciwnika co 0,5 sek.

Gdy ktoś wpada w sam środek przeciwnej drużyny, słabe jest, że różnica między wygrywającym mecz ogłuszeniem całej drużyny a gigantyczną porażką, sprowadza się do szczęścia. Wyjątkowość Tnącej Burzy jako wielokrotnie trafiającej umiejętności jest fajna, więc chcemy trochę ją podkręcić. Haja!

W – Porażenie Elektryczne

NOWOŚĆELEKTRYCZNA IMPREZAPorażenie Elektryczne teraz trafiawszystkich przeciwników znajdujących się w Tnącej Burzy, poza celami ze Znakiem Burzy (nie podwaja ładunków, to by było przegięcie)

R – Tnąca Burza

KENNEN, ZWOLNIJNaprawiono błąd, który sprawiał, że Tnąca Burza mogła trafić ten sam cel co 0,25 sek., podczas gdy powinna trafiać co 0,5 sek.

Nidalee

Żadnej zmiany siły, tylko odpowiednia dokumentacja.

Nie ma tu wiele do oglądania. W poprzednim patchu, gdy Nidalee zyskała możliwość polowania na potwory, dodaliśmy unieruchamianie ich (bo jest kiepsko, gdy rozpoczniesz polowanie przez mgłę wojny i skoczysz na cel, ale w niego nie trafisz). Zapomnieliśmy jednak o tym wspomnieć w opisie. W tym patchu pamiętaliśmy. Hura!

Ogólne

UPSNaprawiono błąd, który sprawiał, że czasy odnowienia Nidalee nie były prawidłowe przy zmianie z postaci człowieka na pumę

Bierna – Grasowanie

NIEOPISANA ZMIANAOpis Grasowania teraz prawidłowo przedstawia, że potwory zostają unieruchomione na 2 sekundy przy rozpoczęciu polowania

Twisted Fate

As z Rękawa kumuluje się teraz na wieżach (wciąż na nich nie działa), a Przeznaczenie wysyła teraz sygnał „Przybywam!” przy użyciu Bramy.

Zawsze szukamy sposobów na pomoc bohaterom w potrzebie, więc TF dostał kilka dodatkowych kart. As z Rękawa kumuluje się teraz na wieżach, więc możecie nękać przeciwników podczas nacierania, a Brama wysyła sygnał „Przybywam!”, podobnie jak u Rek’Sai, aby lepiej koordynować oddalone ganki. To wciąż ryzykowne. Tylko trochę mniej.

E – As z rękawa

NOWOŚĆTO DROBIAZGIAs z Rękawa kumuluje się teraz na wieżach, ale nie zada im dodatkowych obrażeń

R – Przeznaczenie

TYLKO CZY POSŁUCHAJĄ?Użycie Bramy wysyła sygnał „Przybywam!” (podobnie jak Pośpiech Pustki Rek’Sai)

Varus

R zrobiło się grubsze.

Wyjątkowa zdolność Varusa do unieruchomienia drużyny jako strzelec zawsze znajdowała się wysoko, jeżeli chodzi o nisze strategiczne, więc chcielibyśmy widzieć tego więcej. Aby poprawić mu humor, zwiększamy trochę solidność tej umiejętności.

R – Łańcuch Zepsucia

SZEROKOŚĆ POCISKU100 jedn. 120 jedn.

Zyra

Rośliny Zyry mają teraz wskaźnik zasięgu.

W naszej niekończącej się Krucjacie Przejrzystości ™, Zyra otrzymuje wskaźniki zasięgu dla każdej swojej rośliny, aby bardziej mogła docenić, co dla niej robią. Doceniaj swoje rośliny, Zyro. Proszę.

Q – Śmiertelny Rozkwit

NA ODLEGŁOŚĆ SPLUNIĘCIACierniopluje wyświetlają teraz swój zasięg po rozkwitnięciu

E – Korzenny Uścisk

SMAGNIĘCIESmagające Pnącza wyświetlają teraz swój zasięg po rozkwitnięciu

Tarcze Magii

Wiemy, że to drobne osłabienie Sivir i Nocturne’a, ale zdecydowanie nie było to zamierzone zachowanie.

UPSNaprawiono błąd, który sprawiał, że Tarcza Magii Sivir, Całun Mroku Nocturne’a oraz Całun Banshee redukowały obrażenia ze wszystkich źródeł podczas blokowania zaklęcia. Teraz obrażenia w czasie oraz od ataków podstawowych nie są redukowane przez tarcze magii.

Masowa zmiana tekstur (część 7)

Kontynuujemy aktualizowanie starszych tekstur postaci w grze. Tak jak przy poprzednich zmianach, naszym celem jest utrzymanie ich na równi z nowszymi postaciami oraz upewnienie się, że wszyscy będą wyglądać dobrze na nowym Rift.

Fiddlesticks

  • Podstawowy, Bandyta, Fiddle PoStrach Mórz, Dyniogłowy, Widmowy, Niespodzianka, Brytyjski

Kennen

  • Podstawowy, Arktyczny, Zabójczy, Karateka, Dr Kennen, z Bagien

Mordekaiser

  • Piekielny, Lord

Veigar

  • Podstawowy, Baron von Veigar, Curlingowiec, Szarobrody, Leprechaun, Dandys, Biały Mag

Przedmioty

Kula Dalekowidzenia

Przeczytajcie opis! Totem Dalekowidzenia ma wyjątkowe właściwości.

Wizja na mapie jest niedocenianym narzędziem, którego mogą używać drużyny, aby wykorzystać swoją przewagę lub powrócić z pozycji przegranej, ale wielu graczy nie traktuje jej w ten sposób, więc sugerujemy zmianę podejścia. Odnosząc się do Kuli Dalekowidzenia, jeżeli waszym pierwszym pomysłem było, że możecie teraz ustawiać odległe miejsca do teleportacji, aby organizować najlepsze ganki na świecie, MACIE PECHA. W tego malucha nie mogą wycelować sojusznicy, aby zapobiec właśnie temu (i darmowym skokom do totemów).

NOWOŚĆDZIELNY MAŁY TOTEMKula Dalekowidzenia umieszcza teraz utrzymujący się przez 60 sekund widoczny Totem Dalekowidzenia, posiadający 1 pkt. zdrowia, w wybranym miejscu. W totem nie mogą wycelować sojusznicy. Kula Dalekowidzenia wciąż odsłania wybrany obszar i „oznacza” bohaterów, gdybyście się martwili, że zamienia się w kiepski teleporter totemów (otrzymuje to jako bonus).

Wielki Totem Ukrycia

Ulepszony żółty talizman przechowuje teraz do 2 ładunków.

Wizja na mapie jest niedocenianym narzędziem, którego mogą używać drużyny, aby wykorzystać swoją przewagę lub powrócić z pozycji przegranej, ale wielu graczy nie traktuje jej w ten sposób, więc sugerujemy zmianę podejścia. Tak, mówimy o tym znowu. Jeżeli chodzi o Wielki Totem Ukrycia, zmiana jest bardzo prosta – chcemy dać trochę dodatkowych narzędzi drużynom, które chcą wrócić z pozycji przegranej, i to umożliwia im (jakieś) skontrowanie agresywnych drużyn.

NOWOŚĆŁADUJĘ SWOJE… TOTEMYWielki Totem Ukrycia przechowuje teraz do 2 ładunków. Zdobywa 1 ładunek co 60 sekund.

Widmowa Osłona

Większa regeneracja.

Dajemy wojownikom i obrońcom trochę pomocy podczas walki z magami w alei.

REGENERACJA ZDROWIA100% podstawowej regeneracji zdrowia 150% podstawowej regeneracji zdrowia

Summoner’s Rift

Baron Nashor

Jest jak element terenu. Wielki, fioletowy element terenu, przez który nie można przejść.

ŚCIANA NASHORAPrzez Barona Nashora nie można teraz przejść, nawet pod wpływem takich efektów jak Duch lub Zwinny Wojownik Fizza, które dają taką możliwość

Inhibitory

O rany.

PRZEPRASZAMY MAGÓWNaprawiono błąd, który sprawiał, że inhibitory nie otrzymywały obrażeń od mocy umiejętności (jeżeli 40% twojej mocy umiejętności jest wyższe niż twoje dodatkowe obrażenia od ataku, zadajesz obrażenia równe podstawowym obrażeniom od ataku plus 40% twojej mocy umiejętności)

Czary przywoływacza

Podpalenie

Ogień jest trochę rozpraszający.

NIE MOŻESZ WRÓCIĆ DO DOMU, GDY PŁONIESZPodpalenie uniemożliwia bohaterom Powrót, gdy płoną

Opcje w grze

Zmiany kamery

NOWOŚĆZWIĘKSZCIE SWÓJ APMGracze mogą teraz niezależnie zmienić szybkość przewijania klawiaturą i kamerą
NOWOŚĆCIĄGNIJ TERENDodano opcję „przewijanie mapy przyciskiem myszy”, która zmienia przewijanie mapy za pomocą środkowego przycisku myszy, aby funkcjonowało tak, jakby fizycznie przeciągało się mapę (kliknij, przytrzymaj, przeciągnij mapę w wybranym kierunku) zamiast przewijania (kliknij, przewiń w wybraną stronę).
NOWOŚĆZMIANA ZABLOKOWANEJ KAMERY DLA ARAMZmieniono działanie blokady kamery na Summoner’s Rift i Howling Abyss, zależnie od tego, w której drużynie jesteś. Może to być włączone/wyłączone w menu opcji.

Draft Nemezis

Draft Nemezis jest kolejnym z naszych najnowszych trybów gry; pojawi się w późniejszym terminie, po premierze patcha 5.3! Już wkrótce więcej informacji – czekajcie na szczegóły!

Opisy graczy

W przeszłości nie mówiliśmy dużo o opisach graczy – kartach, które pojawiają się po najechaniu kursorem myszy na gracza na liście znajomych. Chcemy, żeby opisy graczy były wygodnym i łatwo dostępnym środkiem podstawowych informacji o graczach, ale zauważyliśmy, że jest kilka obszarów, w których moglibyśmy wprowadzić ulepszenia. Wprowadzimy tę aktualizację kilka dni po patchu!

Nasz tradycyjny układ opierał się na tekście, który był zmniejszany, jeżeli brakowało jakiegoś elementu (np. nie wszyscy gracze mają dywizję rankingową). W związku z tym opisy nie były zgodne między graczami i często robiły się napchane, gdy pojawiało się coraz więcej informacji. Nowy projekt zapewni każdej informacji własne miejsce: jeżeli czegoś brakuje, miejsce pozostanie puste. Powinno uczynić to opisy czytelniejszymi.

Co jest dobre, ponieważ dodamy je do poczekali meczów.

KIM JESTEŚ…Gdy wprowadzimy aktualizację, opisy graczy pojawią się także w poczekalniach meczów, poza listą znajomych i czatami.
NOWOŚĆ…I CZEGO CHCESZ?Opisy graczy będą zawierać informację „Ostatni styl gry”, która będzie podawać, jakim bohaterem, na jakiej pozycji i jaką rolą gracz grał w ostatnich meczach
SPOKOJNIE, MAJĄ 30. POZIOMGdy gracze na 30. poziomie ukończą swoje mecze rozstawiające, ich poziom przywoływacza zostanie zastąpiony aktualną dywizją, pokazaną przez emblemat kręgu oraz numer dywizji

Porady na ekranie wczytywania

CZY WIESZ ŻE…?Dodaliśmy trochę losowych faktów o League do ekranów wczytywania (podziękowania dla społeczności za niektóre sugestie!)

Naprawione błędy

  • Tibbers teraz otrzymuje specyficzne dla skórek efekty E – Płonącej Tarczy, gdy używane są niektóre skórki Annie

Nadchodzące skórki

Następujące skórki pojawią się w różnych odstępach czasu po premierze patcha 5.3:

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.