Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Opis patcha 5.14

`

Jakiś problem z patchowaniem? Zajrzyjcie na forum po pomoc!

Ahoj, załogo

… I to tyle, jeżeli chodzi o pirackie odniesienia w patchu 5.14. Próbowaliśmy wynegocjować piracki wstęp, ponieważ nawet mimo to, że Bilgewater nie skupia się tylko na piratach, uznaliśmy, że można wymyślić tu coś fajnego. Ale pozwolili nam tylko na „ahoj” i „załogo”.

Niestety.

W patchu 5.14 przedstawiamy dalsze prace nad Runiczną Glewią oraz zupełnie nowy przedmiot dla żądnych krwi wspierających – Zwiastun Zeke’a (który przy okazji usunął Herolda Zeke’a z gry – przeczytajcie wyjaśnienie, aby uzyskać więcej informacji). Mamy nadzieję, że dzięki tym zmianom oba przedmioty znajdą swoje miejsce w grze i zobaczymy jakieś większe zróżnicowanie ze względu na ich użycie. Mamy także trochę zwykłych zmian w balansie dla kilku denerwujących bohaterów (Ryze, Azir) i kilku trochę bardziej smutnych (Elise, Tahm Kench).

A, no i mamy wydarzenie.

… Zamiatać pokład!

PS. Ten patch będzie trochę większy od innych, ponieważ wprowadzamy dużo zmian. Zostaliście ostrzeżeni!

Chris „Pwyff” Tom i Patrick „Scarizard” Scarborough

Bilgewater: Morze w Ogniu

Następne wydarzenie w League of Legends, Bilgewater: Morze w Ogniu, startuje w tym patchu! Zajrzyjcie do portowego miasta Bilgewater dzięki nowym rzeczom wprowadzanym do gry w ciągu najbliższych tygodni, do których zaliczają się:

Obserwujcie stronę Bilgewater: Morze w Ogniu, aby otrzymywać wszelkie aktualizacje.

Aktualizacja interfejsu

Interfejs został zaktualizowany! Sprawdźcie stronę premierową aktualizacji interfejsu, aby uzyskać więcej informacji!

Bohaterowie

Gangplank

Gangplank Postrach Siedmiu Mórz otrzyma aktualizację w patchu 5.14.Zajrzyjcie do artykułu o aktualizacji, aby otrzymać szczegółowe informacje o jego nowym wyglądzie i umiejętnościach!

Miss Fortune

Miss Fortune została zaktualizowana! Zajrzyjcie do artykułu o aktualizacji, aby zobaczyć jej nowy wygląd i poznać zmiany w balansie.

Ogólne

AKTUALIZACJA GRAFICZNAMiss Fortune i jej skórki otrzymały aktualizację graficzną, na którą składają się nowe modele i tekstury (z wyjątkiem Arcade Miss Fortune), nowe efekty graficzne i animacje, ikony umiejętności oraz zaktualizowany podstawowy portret!

Q – Dwustrzał

DWUSTRZAŁOWIECTeraz zadaje 150% obrażeń, jeżeli pierwsze trafienie zabije wrogą jednostkę
NIE SPRZYJA GŁUPCOMOdbicie jest bardziej przewidywalne. Dwustrzał spróbuje znaleźć cel znajdujący się bezpośrednio za pierwszym. Jeżeli cel nie zostanie znaleziony, uderzy w najbliższy cel, który znajdzie pod kątem 60 stopni.
KĄT ODBICIA100 stopni 60 stopni

W – Skażone Pociski

USUNIĘTOPOCISKI OCIEKAJĄCE GROGIEMNie nakłada już Głębokich Ran
ŻAGLE STAWPo użyciu daje premię do prędkości ruchu Szybkiego Kroku

E – Deszcz Kul

SPOWOLNIENIE25/35/45/65% 40/45/50/55/60%

Ahri

Urok zawsze dziwnie działał w przypadku potworów. Może są nieśmiałe? Może nie są przyzwyczajone do tego, że ktoś zwraca na nie uwagę? Niezależnie od przyczyny, nie chcemy, aby gracze Ahri martwili się o resetowanie lub „popsucie” obozu przy korzystaniu z Uroku, więc naprawiliśmy to, aby ułatwić zdobycie wzmocnienia lub typowe pożeranie dusz potworów z dżungli.

E – Urok

ZACHOWUJ SIĘ NORMALNIEUrok nie powoduje już, że potwory zachowują się dziwacznie lub regenerują zdrowie

Azir

Efekt zwiększania prędkości ataku przeniesiony z umiejętności biernej na W. E już nie podrzuca.

OTO WYJAŚNIENIE. Jak na imperatora przystało, Azir często chce być w centrum uwagi. Szczególnie w profesjonalnych rozgrywkach, gdzie jego duży zasięg oraz możliwość samotnego kontrolowania walk sprawiają, że cały mecz kręci się wokół niego. Zaczynając od ekranu wyboru bohaterów, przez walki w alejach i walki drużynowe, Azir jest niezwykle trudny do kontrowania.

Zmiany w tym patchu mają na celu umożliwienie przeciwnikom lepsze radzenie sobie z Azirem. Mamy tu dwa cele – uniemożliwienie mu przechylenie szali na swoją korzyść, gdy zostanie zaatakowany przez zabójców, powinno zwiększyć liczbę bohaterów, którzy mogą go kontrować. Zmiana jego prędkości ataku powinna zagwarantować, że osiągnie swoją pełną potęgę później niż w środkowej fazie gry.

Bierna – Dziedzictwo Shurimy

USUNIĘTOWOLA IMPERATORANie daje już prędkości ataku zależnie od skrócenia czasu odnowienia

W – Powstańcie!

NOWOŚĆNA ZIEMIĘ I RÓB OD 20 DO 60 POMPEKTeraz biernie zwiększa prędkość ataku o 20/30/40/50/60%

E – Ruchome Piaski

USUNIĘTOMOC RUCHUNie podrzuca już pierwszego trafionego wrogiego bohatera

Darius

E sprowadza wizję przy użyciu.

Pochwycenie zapewnia teraz wizję, aby pomóc w reagowaniu na złapane rzeczy (szczególnie przez ściany), albo pokazać, jak bardzo chybiliście. Dzięki temu razem z sojusznikami będziecie mieli więcej czasu na rzucenie się na przyciągniętego prowadzącego – lub odskoczenie, jeżeli przyciągnięty zostanie Amumu.

E – Pochwycenie

NOWOŚĆSPÓJRZ, ZANIM ZACZNIESZ ZABIJAĆTeraz na krótko daje wizję na obszarze w pobliżu przyciągnięcia

Ekko

Zmniejszony koszt Q. Czas odnowienia E skrócony.

Mimo że nie jest to najgorsza możliwa linia czasu, znaleźliśmy się w sytuacji, w której Ekko jest znacznie słabszy w tym, co powinien robić, niż byśmy tego chcieli. Znaczne zwiększenie obrażeń i zabijanie przeciwników nie jest tak satysfakcjonujące, jak kupienie Żaru i bezkarne ograniczanie kontroli u całych drużyn. Podczas gdy nie zajmujemy się tym bezpośrednio tutaj, chcemy zwiększyć zadawane przez niego obrażenia, zanim zaczniemy się zastanawiać, jak (jeśli w ogóle!) osłabić obronnego Ekko.

Q – Czasowstrzymywacz

KOSZT60/70/80/90/100 pkt. many 50/60/70/80/90 pkt. many

E – Skok Fazowy

CZAS ODNOWIENIA15/13/11/9/7 sek. 13/11,5/10/8,5/7 sek.

Elise

Czas działania ogłuszenia wydłużony na wszystkich poziomach. Pająki zadają obrażenia magiczne, skalują się lepiej, poruszają szybciej i działają prawidłowo.

Powiemy prosto z mostu: Elise była dla nas bardzo trudna do zbalansowania – zarówno podczas jest dominacji w dżungli przez dwa sezony, jak i całkowitą nieobecność w 2015 roku. Na początku kombinowaliśmy z wprowadzeniem usprawnień, dzięki którym odczucia z gry byłyby lepsze w niektórych sytuacjach, ale po kilku patchach nie zauważyliśmy dużej zmiany i stało się jasne, że Elise nie sprawdza się w tym, co powinna robić.

Pomówmy o tym. Co powinna robić Elise? Dzięki wszystkim sztuczkom i mechanikom jej dostępnym, Elise jest dżunglerem, który karze błędy i kiepskie zajmowanie pozycji. Podczas gry jej celem jest sianie postrachu w sercach przeciwników poprzez przygotowywanie ganków lub zdobywanie celów, jeżeli przeciwnicy nie mają odpowiedniej wizji. Dobrze użyty Kokon może zmienić przebieg całego meczu. W tym patchu zdejmujemy z niej trochę ograniczeń. Umożliwienie jej lepszego wykańczania celów oraz większa użyteczność pająków podczas walki sprawią, że Elise w końcu będzie mogła zabijać przeciwników i kontrolować obszary na mapie tak, jak wszyscy tego od niej oczekują.

E – Kokon

CZAS DZIAŁANIA OGŁUSZENIA1/1,25/1,5/1,75/2 sek. 1,6/1,7/1,8/1,9/2 sek.

R – Pajęcza Postać

OBRAŻENIA PAJĄKÓW PRZY TRAFIENIU10/20/30/40 pkt. obrażeń fizycznych 10/20/30/40 pkt. obrażeń magicznych
SKALOWANIE OBRAŻEŃ PAJĄKÓW PRZY TRAFIENIU0,1 pkt. mocy umiejętności 0,15 pkt. mocy umiejętności
PRĘDKOŚĆ RUCHU PAJĄKÓW345 jedn. 355 jedn.
NIEGRZECZNE PAJĄKINaprawiono błąd, który sprawiał, że pająki nie ruszały się, ani atakowały przez 4 sekundy po pierwszym użyciu Wspinaczki

Evelynn

Zmniejszone obrażenia Q. Zwiększone spowolnienie R.

Zmiany Eve w patchu 5.7 zdecydowanie wzmocniły jej wczesną fazę gry, ale sprawiły też, że zaczęła ona mordować wszystkich, którzy znaleźli się zbyt blisko. Obrażenia we wczesnej fazie gry pozostaną bez zmian, ale jej siłę w starciach 1 na 1 zamieniamy na lepszą możliwość ścigania celów, szczególnie gdy wspiera ją drużyna.

Q – Kolec Nienawiści

OBRAŻENIA40/55/70/85/100 pkt. 40/50/60/70/80 pkt.

R – Uścisk Śmierci

SPOWOLNIENIE30/50/70% 40/60/80%

Kalista

Aktualizujemy polecane przedmioty Kalisty, aby lepiej pokazać jej zależność od prędkości ataku i naprawiamy problem wprowadzony w patchu 5.13.

Ogólne

TERAZ WIĘCEJ HURAGANUZaktualizowano polecane przedmioty

Q – Przebicie

KOLEJKUJCIE QTeraz prawidłowo ustawia się w kolejce do użycia, gdy podstawowy atak zostanie zakończony

W – Strażnik

KOLEJKUJCIE W?Teraz prawidłowo ustawia się w kolejce do użycia, gdy podstawowy atak zostanie zakończony

Rumble

Q i R nie zadają obrażeń przeciwnikom, w których nie można wycelować. Q nie zadaje obrażeń przeciwnikom, którzy opuszczą jego zasięg.

Ponad 3 lata temu zmieniliśmy Ogniopluja, aby zadawał obrażenia w czasie, dzięki czemu Rumble mógł lepiej zadawać obrażenia, szczególnie gdy musiał się obracać lub utknął w fali stworów. Mimo że znacznie poprawiło to skuteczność Rumble’a, zwiększyło także obrażenia zadawane przez jego najsilniejszą umiejętność o 33%. Jak łatwo się domyślić, to dużo.

A więc co ta lekcja historii ma wspólnego z patchem 5.14? Minusem wprowadzenia efektu obrażeń w czasie jest to, że dochodziło do sytuacji, w których gracze myśleli, że mogą uciec przed Ognioplujem, korzystając z Błysku i umiejętności ruchu, a potem i tak ginęli. Wciąż przyglądamy się, czy Rumble może potrzebować większych zmian ze względu na zmiany mocy umiejętności w patchu 5.13 (damy wam znać w tym temacie), ale zajęcie się tym powinno sprawić, że kontrowanie go będzie znacznie łatwiejsze.

Q – Ogniopluj

BÓL FANTOMOWYNie zadaje już obrażeń przeciwnikom, w których nie można wycelować
TROCHĘ ZA GORĄCONie zadaje już obrażeń przeciwnikom, którzy znajdą się poza zasięgiem Ogniopluja

R – Wyrównywacz

BÓL FANTOMOWYNie zadaje już obrażeń przeciwnikom, w których nie można wycelować

Ryze

Skrócony czas utrzymywania się ładunków umiejętności biernej. Zmniejszone obrażenia Q. Zmniejszone obrażenia i skalowanie E.

Nie ma tu dużo do oglądania – zmniejszamy obrażenia Ryze’a w kilku sytuacjach, szczególnie we wczesnej fazie gry, podczas walki w alejach. Wciąż mamy Ryze’a za potężnego prowadzącego, który potrzebuje wsparcia drużyny, aby w odpowiednim stanie dotrzeć do późnej fazy gry, ale zmiany wprowadzone w zamian za usunięcie stałego unieruchomienia w patchu 5.12 sprawiły, że stał się samowystarczalny. Potężni prowadzący bez wad nie są bueno, więc chcemy, aby Ryze musiał zapracować na swoją superpotęgę w późnej fazie gry.

Bierna – Mistrzostwo Magii

CZAS UTRZYMYWANIA ŁADUNKU10 sekund 6 sekund

Q – Przeciążenie

OBRAŻENIA60/95/130/165/200 pkt. 60/85/110/135/160 pkt.

E – Fluktuacja Magii

OBRAŻENIA50/66/82/98/116 pkt. 36/52/68/84/100 pkt.
SKALOWANIE0,3 pkt. mocy umiejętności 0,2 pkt. mocy umiejętności

Tahm Kench

Zwiększone obrażenia Q. Zwiększone obrażenia biernego efektu R. Skrócony czas odnowienia R.

Najnowszy bohater League nie radzi sobie na razie najlepiej we wczesnej fazie gry. Nie powinno być to trudne do przełknięcia – ponieważ jest to nowy bohater, wchodzący w dużo interakcji z sojusznikami, gracze muszą posmakować gry z nim i przeciwko niemu, nim poznany jego prawdziwą potęgę.

To powiedziawszy, postanowiliśmy podkarmić trochę Tahmmy’ego, aby pomóc mu pokonać słabości. Lepsza walka w alei oraz więcej okazji na skorzystanie z drużynowego teleportu powinny pomóc sprawdzić, czy potrzebuje jeszcze więcej pomocy, zanim będzie mógł zacząć obżerać się do pełna.

Q – Smagnięcie Językiem

OBRAŻENIA80/115/150/185/220 pkt. 80/125/170/215/260 pkt.

R – Podmorska Podróż

DODATKOWE OBRAŻENIA4/5/6% dodatkowego zdrowia 4/6/8% dodatkowego zdrowia
CZAS ODNOWIENIA160/130/100 sek. 120/110/100 sek.

Vayne

Dla wszystkich akrobatów.

Niewiele zmian, poza poprawą działania Akrobacji. Nie jesteśmy do końca pewni, jak bardzo to pomoże, ale ogólnie powinniście mieć lepsze wrażenia z przetaczania się i strzelania do przeciwników z kuszy. Miłej zabawy!

Q – Akrobacja

CZAS ODNOWIENIAZaczyna się po trafieniu celu Zaczyna się po wykonaniu ataku
RESETUJEMYWzmocniony atak z Akrobacji zostanie zużyty, nawet jeżeli cel stanie się niewrażliwy na ataki w trakcie lotu pocisku

Yasuo

Trzecie użycie Q prawidłowo nakłada efekty przy trafieniu.

Trąba powietrzna nie działała w taki sam sposób, jak pozostałe dwa użycia Nawałnicy Stali. Więc ją naprawiliśmy! Miłej zabawy w używanie tornada do podpalania przeciwników.

Q – Nawałnica Stali

PRAWDZIWY HURAGANTrąba powietrza Nawałnicy Stali teraz prawidłowo nakłada efekty przy trafieniu na pierwszy cel

Przedmioty

Maczeta Łowcy

Zwiększona regeneracja many.

Riot Games: pomagamy magom z wczesnym czyszczeniem dżungli od patcha 5.14. Mimo że Runiczna Glewia daje duże możliwości dżunglującym magom w środkowej fazie gry (po tych zmianach RG prawdopodobnie sprawi, że będzie to banalne, ale to dobrze), słyszeliśmy wasze opinie, że dżunglujący magowie muszą tam najpierwdotrzeć.

Rzecz warta podkreślenia: to nie +1 pkt. many co 5 sekund, ale +1 pkt. many co sekundę, co jest potężnym wzmocnieniem dla zużywających dużo many dżunglujących magów we wczesnej fazie gry. Dodatkowo wzmocni to także innych dżunglerów korzystających z umiejętności, jak Pantheon czy Wukong, co także jest dobrą rzeczą.

REGENERACJA MANY3 pkt. many co sekundę podczas walki z potworami 4 pkt. many co sekundę podczas walki z potworami

Wzmocnienie – Runiczna Glewia

Obszarowe obrażenia dotyczą teraz tylko potworów. Pierwszy potwór otrzymuje podwójne obrażenia. Nie powoduje już, że podstawowy atak zadaje obrażenia magiczne.

Ach, Runiczna Glewia. Pomówmy o tym, co robisz. Nasze cele związane z Runiczną Glewią (ułatwienie roboty dżunglującym magom) są wciąż takie same, ale zmieniamy podejście. Po pierwsze, mimo że nie mamy nic przeciwko postaciom walczącym w alei korzystającym z przedmiotów do dżungli, chcemy widzieć te przedmioty używanegłównie w dżungli, żebyśmy wiedzieli, czy sprawdzają się w swojej głównej roli. Przesuwając moc Runicznej Glewii ponownie w kierunku szybkiego czyszczenia dżungli (w połączeniu z powyższym wzmocnieniem maczety), możemy lepiej ocenić, w jaki sposób ten przedmiot wpływa na dżunglujących magów i odpowiednio go dostosować.

Skupiając się na samych zmianach: zdecydowanie zmniejszają one skuteczność Runicznej Glewii w walce z innymi graczami, ale przeniesienie obrażeń na potwory podkreśla to, co powinni robić dżunglujący magowie: szybko czyścić obozy, aby mogli grasować po mapie. Innymi słowy, RG powinna sprawić, że dżunglujący magowie będą bardziej obecni na mapie, a nie być zwykłym zwiększeniem mocy.

USUNIĘTOŁATWO PRZYSZŁO, ŁATWO POSZŁONie powoduje już, że podstawowy atak zadaje obrażenia magiczne
OBRAŻENIA OBSZAROWEDotyczą tylko potworów
NOWOŚĆWYBUCHOWA GLEWIAZadaje podwójne obrażenia pierwszemu trafionemu potworowi
NOWOŚĆ

Zwiastun Zeke’a

Herold Zeke’a już nie istnieje. Zwiastun Zeke’a łączy się z sojusznikiem, aby umożliwić krótkie chwile superdoładowanej walki.

Przepraszamy, czy macie chwilę, aby porozmawiać o aurach?

Jeżeli chodzi o balansowanie aur, nie dość, że trzeba zwracać uwagę na silne przypadki (pięciu graczy razem), ale także na przypadki, w których jesteście tylko z kumplem. Zachowanie balansu aur w obu przypadkach często jest dużym wyzwaniem, a nawet jeżeli uda nam się je przystosować, zastanawiamy się, jak dodać coś ciekawego poza… aurą. Był to pierwszy powód, dla którego postanowiliśmy zmienić Herolda Zeke’a, wprowadzając więcej przedmiotów dla wspierających.

Po drugie: pomówmy trochę o celach! Chcieliśmy wprowadzić potężny przedmiot z kategorii „spuśćmy komuś łomot”, który był także przedmiotem dla wspierających. Podobnie jak Mikael, który jest przedmiotem kupowanym, gdy wiecie, że chcecie ochraniać tylko jedną osobę, Zwiastun Zeke’a jest agresywnym odpowiednikiem, gdy chcecie komuś przywalić. Dodatkowym celem jest to, że chcemy zwiększyć satysfakcję wspierającego – coś, czego nie robił Herold Zeke’a (no chyba że bardzo lubiliście aury).

Po trzecie (rany, sporo tego): czemu nie stworzyć nowego przedmiotu i zostawić Zeke’a? Bardzo lekko poruszyliśmy ten temat przy Runicznej Glewii, ale równie dobrze możemy omówić go teraz. Pomijając problem pozostawienia niezwykle trudnego do zbalansowania przedmiotu w grze (szczególnie takiego, który jest dość słaby, dopóki nie dorwie się do niego „odpowiednia” drużyna [i wtedy staje się niesamowicie potężny]), gdy coś staje się tak niszowe w swoim optymalnym zastosowaniu, szybko może stać się pułapką dla graczy, którzy uważają, że wszystkie przedmioty (i ich premie) są równe. Chcemy wspierać zdolność graczy do podejmowania mądrych, kontekstowych decyzji, zależnych od stanu gry, ale nie możemy tego zrobić, pozostawiając tak specjalistyczne rzeczy. Zamiast tego możemy skupić przedmiot w taki sposób, że stanie się oczywistym wyborem dla wielu bohaterów (patrzcie: Czarny Tasak) albo możemy znormalizować wszystko i udostępnić więcej opcji, które będą wspierać dobre decyzje (patrzcie: nasze zmiany przedmiotów z mocą umiejętności).

PRZEPISLodowcowy Całun + Wzmacniająca Księga + Wzmacniająca Księga + 480 szt. złota
MANA250 pkt.
PANCERZ35 pkt.
MOC UMIEJĘTNOŚCI50 pkt.
SKRÓCENIE CZASU ODNOWIENIA10%
UNIKALNE UŻYCIEŁączy z wybranym sojusznikiem. Usunie to wszystkie inne Przewodniki z twojego celu (60 sek. odnowienia).
UNIKALNE BIERNE – PRZEWODNIKZnajdując się w promieniu 1000 jednostek od siebie, ty i twój sojusznik wytwarzacie ładunki, które kumulują się do 100 i trwają 8 sekund. Atakowanie lub użycie umiejętności wytwarza dodatkowe ładunki. Gdy zostanie osiągnięta maksymalna liczba ładunków i któraś z połączonych postaci zada obrażenia, zużywa wszystkie ładunki i zwiększa moc umiejętności o 20%, i szansę na trafienie krytyczne o 50% na 6 sekund swoją i swojego sojusznika.

Summoner’s Rift

Starcia z Baronem i Smokiem

Liczniki Smoka i Barona są aktualizowane natychmiast dla obu drużyn, niezależnie od tego, czy widziały ich śmierć.

Zaczniemy od omówienia początków dyskusji. Wszystko zaczęło się, gdy rozmawialiśmy o starciach ze Smokiem i Baronem, oraz o tym, jak drużyny mogły śledzić ich śmierć za pomocą wielu różnych wskaźników – globalny dźwięk śmierci Smoka, pojawienie się pomarańczowego efektu Smoka +1 na przeciwnikach, pojawienie się wzmocnienia Barona, zniknięcie wzmocnienia Barona itd. – nawet jeżeli nie widziały śmierci celu.

Ogólnie była to bardzo interesująca rozmowa (musicie nam zaufać), ale poza tym doprowadziła nas do kilku wniosków: po pierwsze, jeżeli te rzeczy były tak łatwe do śledzenia, jeżeli się wiedziało, czego szukać, najlepszym sposobem na „ukrycie” śmierci celu było ukrycie wszystkich na mapie i opuszczenie wizji przeciwników przed zabiciem celu (bardzo głupie). Po drugie, i to jest ważniejsze, musieliśmy zadać sobie pytanie, co chcieliśmy nagradzać przy zdobywaniu celów. Z pewnością można powiedzieć coś o utrzymaniu wizji i kontroli nad mapą, ale to powinno dziać się normalnie, a nie, gdy jedna z drużyn wykorzystuje zabicia Smoka i Barona. Mamy nadzieję, że zachęci to drużyny do bardziej aktywnej walki o Barona i Smoka – za każdym razem, gdy się pojawią.

NATYCHMIASTOWE POWIADOMIENIELiczniki Smoka i Barona są aktualizowane natychmiast dla obu drużyn, niezależnie od tego, czy widziały ich śmierć
NOWOŚĆGRRAAAAAAHHHWARRRBLESmok i Baron wydają teraz globalne odgłosy śmierci

Wędrujący Krab

Wędruje.

Ciągle wędruje. Wszystkie efekty ograniczenia kontroli powinny osłabiać Kraba.

EMOCJONALNY KRABUroki i prowokacje unieruchomią Kraba, zamiast mieszać mu w głowie
WRAŻLIWY KRABUroki, prowokacje, przestraszenia i ucieczki będą osłabiać Kraba, jak inne efekty uniemożliwiające kontrolę
WALKA KRABÓWQ – Mroczny Lot Aatroxa teraz prawidłowo usuwa odporność Kraba

Opis śmierci

Uznaliśmy tę historię za dość zabawną, więc ją opowiemy. W poprzednim patchudokonaliśmy aktualizacji opisu śmierci, aby dobrze opisywał obrażenia od bohaterów, ale nie naprawiliśmy błędu, który powodował, że opis śmierci zmieniał priorytet wyświetlania typów obrażeń. Innymi słowy, opis śmierci prawidłowo wyliczał obrażenia od zaklęć bohaterów, ale nie wyświetlał ich prawidłowo. Zamiast wyświetlić trzy najwyższe źródła obrażeń, wyświetlał trzy najniższe.

Więc… tak. Naprawione.

WSKRZESZENIE WCIĄŻ NIE ZADAJE 12 PKT. OBRAŻEŃNaprawiono błąd, który sprawiał, że opis śmierci wyświetlał trzy najniższe źródła obrażeń, zamiast najwyższych

Naprawione błędy

  • Syndra nie może już podnieść Barona W – Siłą Woli
  • Q – Bomba Zegarowa Zileana teraz prawidłowo przerywa wrogie Powroty, gdy zostanie rzucona bezpośrednio na wroga
  • Naprawiono kilka przypadków, w których efekty cząsteczkowe osłabień (np. Wyczerpania) pozostawały widoczne po usunięciu efektu za pomocą Oczyszczenia

Nadchodzące skórki

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.