Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

OP.GG wkracza do Europy

Serwisów prezentujących statystyki o League of Legends jest już całkiem sporo. Poza najpopularniejszym Lolkingiem przywoływacze mogą korzystać także z takich serwisów jak Lolskill czy Elophant. Na rynku pojawia się jednak konkurent i to konkurent groźny. Serwis OP.GG znany jest przede wszystkim graczom z Korei – jest tam wiodącym graczem podobnie jak w Europie ma to miejsce z lolkingiem. Do tej pory dysponował on szczątkową oprawą w innych językach, a korzystanie z niego było znacznie utrudnione dla graczy nieznających języka korańskiego. Dzisiaj jednak pojawiły się informacje o włączeniu testowej obsługi statystyk i języków innych serwerów (polski jest także obsługiwany!). Po wpisaniu w wyszukiwarce na ich stronie:

:enableNational

uaktywnimy testowe opcje obsługi innych serwerów. Do tej pory OP.GG znany był z dość dobrego algorytmu przybliżającego MMR o którym pisaliśmy w artykule Ukryte MMR LoL – jak sprawdzić. Teraz pojawią się tam także opcje rankingów najlepszych przywoływaczy oraz szczegółowe informacje o Waszych kontach:
opgg1

opgg2

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.