Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

“On… powrócił.” – tajemniczy film od Riotu zapowiedzią nowego championa?

W ostatnim czasie Riot na rozmaitych portalach społecznościowych zamieścił tajemniczy materiał wideo przedstawiający najprawdopodobniej Pantheona patrzącego na rozżarzone niebo, a dodatkowo sam filmik oznaczony jest krótkim podpisem brzmiącym “On… powrócił.” (“He Has Returned”). Sam wspomniany materiał wideo znaleźć możecie poniżej:

On… powrócił.

Posted by League of Legends – Poland on 29 luty 2016Póki co nie wiadomo do końca co przekazać miał nam ten film, jednak wiele wskazuje na to iż jest on w jakiś sposób powiązany z trwającym właśnie eventem związanym z Mount Targon. Wskazywać może na to fakt, że samo niebo przedstawione ma materiale wideo  zdaje się dokładnie pasować do opisu zamieszczonego w związku z tym eventem na stronie właśnie Mount Targon. Dokładniej rzecz ujmując chodzi tutaj o następujący fragment:

 

Niebo wokół Góry Targon pełne jest ciał niebieskich – słońc i księżyców, a także konstelacji, planet, przemierzających mrok ognistych komet, a także interesujących układów gwiazd. Żyjący u podnóża ludzie wierzą, że są to aspekty dawno zaginionych gwiezdnych istot – stworzeń, których wiek i potęga wymykają się ludzkiemu rozumieniu. Niektórzy wierzą, że zdarza im się schodzić z góry, przybrawszy błyszczące ciała tych wspinaczy, których uznają za godnych tego zaszczytu. Zdarza się to niezwykle rzadko, a o postaciach tych krążą niesamowite opowieści, przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Pojawienie się jednego choć Aspektu jest rzeczą rzadką, dlatego wieści o kilku takich istotach, objawiających się jednocześnie, zasiały strach i niepewność wśród mieszkańców okolic góry. Jakież to zagrożenie wymaga, by tak wiele potężnych istot stawiło mu czoła?

Część osób zwraca również uwagę, że scena przedstawiona na filmie najprawdopodobniej jest bezpośrednią kontynuacją historii Pantheona zamieszczonej również w związku z tym eventem, a którą znaleźć możecie tutaj. Niewykluczone, że nowy filmik jest zapowiedzią nadejścia w niedalekiej przyszłości nowego bohatera, którym mógłby być chociażby zapowiedziany jakiś czas temu Aurelion Sol. A według was jakie jest znaczenie tego materiału wideo?

źródło: https://www.facebook.com/leagueoflegendspolska/videos/vb.491207690890909/1124128207598851/?type=2&theater

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.