Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ogniści wyrównują

Kolejny dzień e-sportowych wrażeń za nami. Zarówno w pojedynkach solowych, jaki i drużynowych pomiędzy Lodem i Ogniem nie zabrakło emocji, zaskoczeń i świetnych wrażeń. Zobaczmy, jak nasi zawodowcy poradzili sobie w drugiej części rywalizacji.

Wyniki spotkań
W telegraficznym skrócie: CIS wciąż w pełni się nie odnajduje i zostaje pokonane w walce z gwiazdami NA LCS, choć należy przyznać, że walczyło dzielnie o każde zabójstwo; w tym samym tonie potoczyła się rozgrywka między graczami EU oraz LMS, zakończona zwycięsko dla tych pierwszych, a Koreańczycy zrewanżowali się Chińczykom za przegraną grę w wyzwaniu “Pick 10”, przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę.

ICE IWC300px-2015IWCA01NA-LCS1FIRE NA LCSMVP: Meteos (FIRE)Statystyki
Skrót

(kliknij, aby otworzyć)

ICE EU LCSEU-LCS10LMSFIRE LMSMVP: Amazing (ICE)Statystyki
Skrót

(kliknij, aby otworzyć)

ICE LPLLPL-101123px-LCK_logoFIRE LCKMVP: PraY (FIRE)Statystyki
Skrót

(kliknij, aby otworzyć)

Najbardziej wartościowy gracz
OG-amazing-2015SummerTeam ICE – Amazing: W tej grze Amazing pokazał, że jego nick nie wziął się znikąd. Jego leesinLee Sin był tak bardzo wszechobecny, że tajwańscy gracze nawet po meczu przestali odwracać się za siebie, bojąc się jego widoku za plecami. Nie pomógł im nawet coraz większy focus na europejskiego leśnika, który przez całą grę dostał się na fontannę “drogą na skróty” tylko raz.
Podsumowanie
Już, kiedy myśleliśmy, że Team ICE zdominuje rywali, “Ogniści” wzięli sprawy w swoje ręce i wyrównali wynik spotkań zarówno w turnieju 5v5, jak i w pozostałych konkurencjach. Na ostateczne rezultaty przyjdzie nam więc jeszcze chwilę poczekać.

Team_Ice_LogoTeam ICE vs Team FIRElcs_client_hdr_1920x1080_worlds_0

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.