Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ogłoszono nagrody na koniec 3. sezonu

Ponieważ do końca sezonu 3 zostały niecałe 3 miesiące, chcielibyście pewnie wiedzieć, jakie nagrody czekają na was. Pora ujawnić, co można otrzymać za gry rankingowe w 3. sezonie.

Tak jak rok temu, nagrody będą związane z poziomem, osiągniętym w rozgrywkach rankingowych i możesz je zdobywać za uczestniczenie w takich rozgrywkach w dowolnym trybie gry (solo, duet, 5v5 oraz 3v3). Zdobyta nagroda zależeć będzie od najwyższego kręgu, jaki uda ci się uzyskać. Pamiętaj, że aby dostać nagrody za mecze 5v5 oraz 3v3 musisz ich rozegrać przynajmniej 5 z danym zespołem oraz uczestniczyć w min. 30% wszystkich meczów drużyny.

Dość wstępu, przejdźmy do nagród!


Nagrody zależne od najwyższego kręgu, osiągniętego podczas 3. sezonu.

Brąz lub wyżej: Ikonka przywoływacza na koniec 3. sezonu
Otrzymasz ikonkę przywoływacza, stanowiącą symbol twoich dokonań. Każdy krąg ma inną ikonkę.

Srebro lub wyżej: Obwódka banera na profil, Obramowanie ekranu wczytywania, Zwycięska skórka dla totemów
Uzyskaj pozycję nagradzaną co najmniej srebrnym medalem, a otrzymasz jedną z obwódek. Każdy krąg otrzymuje obwódkę innego koloru. Przy kręgu srebrnym otrzymasz też stałą zwycięską skórkę dla totemów, która będzie rozświetlać dla ciebie dżunglę.

Złoto lub wyżej: Medal 3. sezonu za zaproszenia znajomych i zaproszenia do drużyny, Zwycięska skórka bohatera
Jeśli uda ci się wspiąć na sam szczyt gry rankingowej, otrzymasz możliwość pochwalenia się znajomym i kolegom z drużyny spersonalizowaną odznaką na zaproszeniu, stanowiącą lśniący dowód twych osiągnięć. Otrzymasz też permanentną zwycięską skórkę dla totemów oraz wyjątkową skórkę.


Jeśli masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o nagrodach, zajrzyj do naszego FAQ.

Niezależnie, czy zamierzasz stworzyć nową drużynę czy też powalczyć o zwycięstwo ze starymi znajomymi, drużynowe rozgrywki rankingowe stanowią szansę na zdobycie nowej, zwycięskiej skórki. Masz czas do 31 października, a więc mamy nadzieję zobaczyć cię na Fields of Justice! Miłej zabawy i powodzenia!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.