Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ogłoszenie wydarzenia All-Star 2019

Sprawdźcie szczegóły wydarzenia All-Star 2019.

Z wielką radością informujemy dzisiaj, że od 5 do 7 grudnia wydarzenie All-Star znów zagości w Esports Arena w Las Vegas. Wydarzenie All-Star 2019 to uroczystość, podczas której przez trzy dni najlepsi profesjonalni gracze i największe osobowości League of Legends wspólnie biorą udział w wyjątkowych turniejach, wydarzeniach charytatywnych i unikalnych trybach gry. 

Z radością informujemy też, że podczas wydarzenia odbędzie się turniej Potyczek Taktycznych (PT) z udziałem najlepszych graczy i opiniotwórców. 

W zeszłym roku fani wszystkich naszych lig wyłonili w głosowaniu ponad 30 profesjonalnych zawodników, którzy reprezentowali swoje regiony podczas wydarzenia All-Star. Ponadto na wydarzenie All-Star 2018 po raz pierwszy w historii zaprosiliśmy przeszło 60 członków Programu Partnerskiego League of Legends, aby walczyli przeciwko zawodnikom profesjonalnym lub wspólnie z nimi w różnych trybach gry i turniejach.

caps
To na All-Star 2018 mogliśmy obserwować, jak Caps z LEC pokonuje Pabu z OPL, wygrywając turniej 1 na 1.

KTO WEŹMIE UDZIAŁ?

Ekipa All-Stars składa się z około 64 gwiazd, w tym:

  • po 2 prograczy z każdego regionu e-sportowego, wybranych przez fanów,
  • 6 profesjonalnych graczy, wybranych i zaproszonych przez Riot po zakończeniu głosowania fanów,
  • partnerzy League (streamerzy, ważni członkowie społeczności LoL itd.) z całego świata, którzy zostali wybrani spośród uczestników Programu Partnerskiego League
  • kilka najbardziej znanych i cenionych osobowości PT z całego świata.

Wydarzenie All-Star to święto całej społeczności League, podczas którego po raz pierwszy zorganizujemy wielomeczowe rozgrywki Potyczek Taktycznych z udziałem wybranych członków Programu Partnerskiego League, profesjonalnych zawodników i osobowości globalnej społeczności PT. Mogą to być wasi ulubieni streamerzy, cosplayerzy, twórcy zawartości itd. Pełna lista partnerów, którzy wezmą udział, zostanie ogłoszona przed rozpoczęciem wydarzenia.

Chcemy także, aby to wydarzenie przyczyniło się do globalnej integracji, zapewniając wspaniałą zabawę wszystkim fanom. Z tego powodu zapewnimy udział uczestników (zarówno profesjonalistów, jak i partnerów) wywodzących się z wszystkich regionów naszego e-sportu. Oto, jak wybrani zostaną profesjonalni gracze:

1. Fani zagłosują na dwóch graczy ze swojej ligi regionalnej, których chcą wysłać na All-Star. Będzie można zagłosować na każdego gracza, który grał w ostatnim splicie.

2. Fani mogą głosować też na graczy z innych regionów, chociaż głosy spoza regionu zostaną ograniczone, tak aby stanowiły maksymalnie 20% całkowitej liczby głosów w danym regionie.

3. Do udziału w wydarzeniu All-Star zaprosimy zdobywców dwóch pierwszych wyników w głosowaniu (niezależnie od drużyny i pozycji).

4. Wyniki głosowania zostaną udostępnione w kanałach społecznościowych LoL Esports i na stronie głosowania.

Głosowanie będzie otwarte przez około tydzień. Śledźcie lolesports.com i konta społecznościowe LoL Esports, aby poznać dokładny czas rozpoczęcia i zakończenia głosowania.

Oprócz 26 profesjonalnych graczy wyłonionych w wyniku głosowania, w dyspozycji Riot pozostanie sześć zaproszeń dla graczy, którzy uzupełnią miejsca w 32-osobowej drabince. Zostaną oni wybrani po zakończeniu głosowania i ogłoszeni przed rozpoczęciem wydarzenia.

Doublelift & Voyboy
Doublelift i Voyboy wygrali turniej charytatywny 2 na 2, zdobywając 100 000 dolarów, które wesprą wysiłki na rzecz ochrony zdrowia psychicznego na całym świecie

W CO BĘDĄ GRAĆ?

  • Turniej All-Star 1 na 1
  • Turniej PT
  • Summoner’s Rift 5 na 5
  • Mecze pokazowe
  • Tryb URF (oryginalny wybór w ciemno, nie ARURF)
  • Tryb tandemu
Tyler1 & Faker
Wydarzenie All-Star to okazja, by uhonorować osobowości takie jak Tyler1 i legendarnych profesjonalistów takich jak Faker.

Dzięki wprowadzeniu do programu Potyczek Taktycznych wydarzenie All-Star 2019 zapowiada się na niesamowitą imprezę, w której weźmie udział więcej członków społeczności League niż kiedykolwiek wcześniej. Cieszymy się, że będziemy świętować fantastyczny rok w League i e-sport League of Legends razem z fanami z całego świata. Z pewnością będzie pełne niespodzianek, takich jak podgląd i prezentacje nowej zawartości League. Już wkrótce więcej detali.

O e-sporcie League of Legends

E-sport League of Legends to popularny globalny sport, który przyciąga uwagę milionów fanów na całym świecie. Obecnie działa 13 lig zrzeszających ponad 800 zawodowych graczy, którzy rywalizują w barwach ponad 100 profesjonalnych drużyn e-sportu LoL. Każda liga regionalna składa się średnio z 10 drużyn, które rywalizują ze sobą przez cały rok, w ciągu dwóch splitów sezonowych. Drużyny zdobywają punkty mistrzowskie, które umożliwiają zakwalifikowanie się do dwóch głównych turniejów międzynarodowych: Mid-Season Invitational i Mistrzostw Świata

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.