Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ogłaszono program partnerski League

Otrzymuj więcej za tworzenie zawartości

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz, teraz możesz otrzymywać nagrody i rozwijać swój kanał dzięki oficjalnemu, globalnemu programowi partnerskiemu League of Legends.

Dołącz do fazy wczesnego dostępu, by móc organizować konkursy, uzyskać priorytetowy dostęp do wielu aspektów, mieć kontakt z deweloperami, uczestniczyć w specjalnych promocjach itd.

Korzyści dla partnerów

Nagrody za zapisanie się

Kiedy tylko cię zatwierdzimy, zgarniesz w nagrodę Barwę do jednej z naszych nowych skórek: Irelii Boskiego Miecza. Jeśli nie masz tej skórki, dostaniesz ją za darmo.

Konkursy dla publiczności

Każdy patch to nowa, ekskluzywna Barwa, którą możesz dać swoim widzom. Im bardziej zwiększy się twoja publiczność, tym więcej kodów dostaniesz do rozdania.

Promowanie w kliencie

Być może pojawisz się w mediach społecznościowych Riot oraz na głównej stronie klienta League of Legends.

Dostęp do deweloperów

Otrzymuj ekskluzywne odpowiedzi na interesujące cię pytania bezpośrednio ze źródła. Dołącz do regularnych czatów na żywo w języku angielskim i bierz udział w tłumaczonych sesjach pytań i odpowiedzi.

Wspólne ujawnianie

Zostań naszym partnerem, by być pośród pierwszych osób, które ujawnią nadchodzącą zawartość taką jak nowi bohaterowie, wydarzenia i zmiany w rozgrywce.

Zaproszenia na wydarzenia

Niektórzy partnerzy zostaną wybrani do uczestniczenia w sponsorowanych przez Riot wydarzeniach League of Legends na całym świecie, wliczając w to globalne spotkanie dla topowych twórców.

Niedługo będzie jeszcze więcej

Program Partnerski League of Legends dopiero się rozkręca. Spodziewaj się czadowych rzeczy w nadchodzących miesiącach.

Sposób działania

Naciśnij przycisk, odpowiedz na parę pytań i tyle.

Szukamy najróżniejszych twórców zawartości wideo, ale bez względu na wszystko wymagamy od ciebie paru rzeczy:

  • Konta League of Legends o nieposzlakowanej opinii i ze zweryfikowanym adresem e-mail.
  • Co najmniej 30% twojej zawartości związanej z League of Legends.
  • Średnio ponad 50 jednoczesnych widzów w przypadku transmisji na żywo albo średnio ponad 5000 wyświetleń w przypadku filmu.

Wiemy, że League of Legends nie istniałoby bez społeczności twórców. Program Partnerski League to nasz sposób na wyróżnienie wspaniałej zawartości tworzonej przez graczy takich jak ty. Jest to również sposób na wspieranie cię w dalszym tworzeniu i na nagrodzenie twojej pracy.

Podczas fazy wczesnego dostępu korzyści dotyczyć będą głównie twórców zawartości wideo, ale w nadchodzących miesiącach będzie ich więcej. Chcemy usłyszeć twoje zdanie na temat dodatkowych nagród, które by cię interesowały, i innych sposobów, w jakie możemy wspierać ciebie i twoją zawartość.

Ostatnia ważna sprawa: partnerzy są prawnie zobowiązani do powiadomienia widzów, że otrzymują nagrody od Riot. Aby pozwolić ci się do tego zastosować, wyślemy ci odznakę Partnera League, którą musisz uwidocznić dla swoich widzów. Więcej informacji nadejdzie razem z pierwszym zestawem nagród po tym, jak cię zatwierdzimy.

Wciąż masz pytania dotyczące partnerstwa? Sprawdź FAQ, żeby dowiedzieć się więcej.

FAQ

1. Jak długo trzeba czekać na zatwierdzenie?

To zależy od twojego regionu, ponieważ każdy lokalny zespół będzie oceniał twórców i ich zatwierdzał. Powinno to zająć około 2 tygodni.

2. Co, jeśli nie spełniam wymagań dotyczących liczby widzów?

Wciąż można się zapisać, ale oznacza to brak możliwości dostawania nagród i organizowania comiesięcznych konkursów, przynajmniej dopóki twój kanał nie spełni naszych wymagań. Istnieje szansa, że to się zmieni w miarę rozwoju naszego programu.

3. W jaki sposób otrzymam nagrody?

Dodamy nagrody bezpośrednio do konta, którego używasz do logowania się, albo do adresu e-mail związanego z tym kontem (właśnie dlatego musisz skorzystać ze zweryfikowanego adresu e-mail).

4. W jaki sposób działają konkursy?

Co kilka patchów jedna z nowych skórek będzie miała ekskluzywną Barwę dostępną jedynie poprzez kody dawane twórcom zawartości. Być może w przyszłości pojawią się sposoby na zdobycie tych Barw przez graczy, ale na chwilę obecną nie mamy takich planów.

5. Co, jeśli nie posiadam bohatera albo skórki potrzebnych do uzyskania Barwy?

Wszystkie łupy z Barwami dla partnerów zawierają bohatera, skórkę i wyjątkową Barwę — wszystko w jednym.

6. Czy są jakieś ograniczenia dotyczące rozdawania kodów?

Kody można wykorzystać tylko w regionie, w którym grasz. Wygasają po czterech tygodniach. Sprzedawanie kodów jest surowo zabronione. Twórcy przyłapani na sprzedawaniu kodów zostaną usunięci z tego programu.

7. Czy dostanę kody na Irelię Boskiego Miecza dla swoich widzów?

Pierwsza nagroda jest tylko dla twórców. Kiedy już cię zatwierdzimy, następny zestaw będzie zawierał kody dla twoich widzów.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.