Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Oglądaj LCS-y razem z Nami

Już dzisiaj przyjdzie nam oglądać niesamowite emocje podczas startu europejskiej części sezonu LCS. Najlepsze drużyny w Europie zmierzą się ze sobą, aby pokazać, kto rządzi regionem, który w tym roku organizować będzie mistrzostwa świata.

O godzinie 18:00 planowane jest rozpoczęcie pierwszego meczu – dzisiejszego dnia zobaczyć będziecie mogli poniższe pojedynki:

18:00 Elements vs Fnatic
19:00 Giants vs MeetYourMakers
20:00 Copenhagen Wolves vs H2K Gaming
21:00 SK Gaming vs Team ROCCAT
22:00 Gambit Gaming vs Unicorns of Love

Jednocześnie informujemy, że na nadchodzący sezon LCS przygotowaliśmy dla Was nie lada niespodziankę. Postanowiliśmy, że najlepsze mecze będziemy dla Was relacjonować także w formie tekstowej – we wpisach, które będą stale aktualizowane (podobnie jak ma to miejsce w przypadku relacji z wydarzeń sportowych – np. meczów). Pierwsze testy przebiegły pomyślnie – ich efekty znajdziecie na stronie: Relacja live z turnieju H2W. Dzisiaj zdecydowaliśmy się na relację dwóch meczów – znajdziecie je w odpowiednim wpisie na stronie głównej. Dzięki mechanizmowi aktualizacji zarówno wpisu (jest to robione automatycznie – nowe treści same pojawiają się na stronie, a Ty nie musisz naciskać przycisku odśwież), jak i komentarzy (dzięki systemowi Disqus) mamy nadzieję, że pozwoli to Wam czerpać pełnię korzyści z uczestniczenia w wydarzeniach LCS-u. Gorąco zachęcamy do dyskusji w komentarzach, na temat bieżących wydarzeń w danym meczu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.