Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Oficjalnie przedstawiono wygląd nowego pasywa Lissandry

Już od jakiegoś czasu pracownicy Riotu zapowiadali, że Lissandra może w najbliższym czasie otrzymać zupełnie nową wersję swojego pasywa.

Teraz natomiast oficjalnie zaprezentowano w jaki sposób pasyw ten będzie się dokładnie prezentował. Dla przypomnienia nowa wersja tej umiejętności działać ma w taki sposób, że wrodzy championowie którzy zginęli w pobliżu Lissandry stają się lodowymi zombie eksplodującymi po pewnym czasie. W grze prezentować będzie się to w następujący sposób:

View post on imgur.com

Jednocześnie pracownik Riotu prezentujący tą umiejętnością rozwiał część wątpliwości graczy zdradzając, że lodowy zombie będzie kierował w stronę najbliższego wroga kładą priorytet na wrogich championach, a wbrew temu co może wydawać się po zobaczeniu powyższej animacji zombie nie będą miały możliwości wyprowadzania auto-ataków (animacja auto-ataków odgrywana jest na 0.25 sekundy przed ekspolozją dla większej przejrzystości).

Zgodnie z zapowiedziami ta wersja pasywa Lissandry powinna pojawić się jeszcze w tym tygodniu na serwerze testowym PBE.

źródło: https://twitter.com/RiotMeddler/status/1059531347742486528

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.