Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Oficjalna wiadomość od dyrektora liceum

Oficjalne powiadomienie z sekretariatu liceum

 

Następujący uczniowie zostają zawieszeni z powodu złego nastawienia, niszczenia mienia szkoły i agresji, a także innych haniebnych zachowań, których nie wymieniono w tym piśmie:

 

Licealistka Ahri

POPEŁNIONE WYKROCZENIA: Przyklejanie gumy do żucia na fontannę, używanie telefonu podczas zajęć, wykorzystywanie uroku osobistego do namówienia innych uczniów, by odrabiali za nią lekcje, a także strzelanie ognikami w instruktorów.

 

Licealista Darius

POPEŁNIONE WYKROCZENIA: Wpychanie uczniów do szafek, przynoszenie broni na teren szkoły, awantury, bójki i rzucanie się na kolegów podczas zajęć wychowania fizycznego.

 

Licealista Ekko

POPEŁNIONE WYKROCZENIA: Nielegalne użycie wyposażenia sali chemicznej i sprzętów elektronicznych należących do szkoły, rozdzielanie strumieni czasowych w celu opuszczania zajęć oraz niszczenie mienia wydziału sportowego.

 

Licealista Vladimir

POPEŁNIONE WYKROCZENIA: Jedzenie obiadów innych uczniów i przysparzanie pracy woźnym poprzez rozlewanie nieokreślonego czerwonego płynu na terenie szkoły..

 

Od tej chwili ci uczniowie nie mają prawa wstępu na teren liceum z wyżej wymienionych powodów. Jeśli jednak poczujecie nagły i niewyjaśniony przypływ altruizmu, możecie pomóc im wrócić do szkoły. Każdy z nich powinien zapłacić grzywnę w wysokości 750 RP. Znajdziecie ich wszędzie tam, gdzie bywają tacy jak oni, w tym w sklepie League of Legends.

Z wyrazami szacunku,
Dyrektor

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.