Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

O zmianach Fiory, zapowiedź wzmocnień Rumble’a


Jeden z pracowników Riotu Guinsoo pracuje obecnie nad reworkiem Fiory i zdecydował się on ostatnio uchylić przed nami rąbka tajemnicy. Według niego największym obecnie problemem tej postaci jest fakt, że jej umiejętności obecnie nie bardzo wpasowują się tematycznie w tę postać (uzdolniona florecistka). Wyjaśnia on, że w jego przekonaniu postać ta powinna być bardzo mobilna i powinna opierać się na wyczekiwaniu na błąd przeciwnika, który umożliwi jej skuteczny atak. Natomiast na serwerach live postać ta opiera się głównie na statystykach (+ na ultimate, które uniemożliwia namierzenie jej), dodatkowo wspomina on o tym, że postać ta za bardzo się snowballuje. Obecnie Riot pracuje nad zmianą jej roli z asasyna na melee DPSa co powinno spowodować także zmianę jej pozycji z top lane’a na mida/jungle. Dodatkowo podzielił się on z nami bardzo wczesną wersją nowego ultimate tej postaci:


Zapowiedziane zostały wzmocnienia Rumble’a (wszystko wskazuje, że Riot chce wzmocnić kilka postaci przeznaczonych na topa, a Rumble jest właśnie jedną z nich). Niestety do wiadomości publicznej nie został podany żadne szczegół dotyczący owych zmian jednak wiadomo, że z powodu nadchodzącego All-Stars zmiany te mogą pojawić się w patchu 4.7 (jeśli nie uda się wprowadzić ich w nadchodzącym patchu 4.60

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.