Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

O reworku Warwicka i przyszłości Team Buildera


ZenonTheStoic po raz kolejny poruszył temat reworku Warwicka, nad którym cały czas trwają pracę. Tym razem informacje dostarczone nam przez niego są bardzo szczegółowe, gdyż zdradził on nam w jaki sposób prawdopodobnie będzie wyglądała nowa pasywka tej postaci (należy pamiętać, że wersja ta może ulec zmianie, zwłaszcza jeśli chodzi o konkrety liczbowe). Przejdźmy więc do tego pasywa:
Warwick zadaje magiczne obrażenia wynoszące 2% maksymalnego HP celu, wraz z każdym autoattackiem i dodatkowo leczy się on o 5 (+XX*) (wartość ta jest obniżona o połowę przeciwko minionom.
Wraz z każdym autoattackiem postać ta zbiera stacki Eternal Thirsta, które zwiększają efekt leczenia o 11%
Kiedy zbierzemy maksymalną ilość stacków: obrażenia są zwiększone o 10 (efekt ten będzie ograniczony przeciwko stworom z jungli)
*XX – obecnie przelicznik ten zwiększa się wraz z levelem od 0,9% do 1,4% bonusowego HP. Co prawda przelicznik ten wydaje się na pierwszy rzut oka być stosunkowo mały jednak należy pamiętać, że będziemy w stanie na kilka sposobów zwiększać wartość leczenia.


Według zapowiedzi Riotu eksperyment mający na celu zmniejszenie czasu kolejek (polegał on na zablokowaniu funkcji kapitana dla graczy, którzy używali Team Buildera w pojedynkę) zostanie zakończony jeszcze w tym tygodniu. Teraz głównym zadaniem wydaje się być analiza zebranych danych, które mają przyczynić się do ulepszenia tej części gry. W jednym z postów zdradzona zostaje nam informacja mówiąca o tym, że w przyszłości będziemy mogli zobaczyć ilu graczy na danych pozycjach obecnie używa właśnie Team Buildera co ma dać informację graczom jakie pozycje obecnie są poszukiwane (przez co czas oczekiwania powinien się zmniejszyć.

Okazuje się, że wraz z ostatnią aktualizacją na PBE na serwer powrócił skin noszący nazwę Atlantean Syndra co pozwala nam przypuszczać, że pojawi się on na serwerach live wraz z premierą patcha 4.6 (pojawią się pliki tego skina co nie znaczy, że będzie on od razu dostępny w sklepie)

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.